6 mesačné dieťa začalo grckať

lastovicka01
24. jan 2013

ahojte, moj 6,5 mesacny syncek uz druhy den vzdy ked sa napapa na obed tak do hodiny to vyzvracia, papame len zeleninku a zapijame to mlieckom. doteraz sme nikdy nemali problem s jedlom ani s grckanim. mame uz von jeden zubok a tlaci sa dalsi. teplotu nemame.mate prosim podobne skusnenosti ? mohlo by to byt zo zubkou ? dakujem vopred za kazdu radu

lea641981
24. jan 2013

no moja mala grckala ked zapijala mlieckom a preto zapija ked ma chut a smad a pyta tak cajikom 🙂
zo zubkov sa asi skor hnackuje 😒

lastovicka01
autor
24. jan 2013

dakujem, vyskusame teda cajik.

zdenicka2012
25. jan 2013

ak vygrcka len trošku tak je to ok aj my mame taký problem dcerka to začala robiť okolo 9-tého mesiaca a naša dr.povedala že je to len nestravene mliečko ale ak vyvracia toho viac tak by som zašla za dr. alebo jej aspon zavolala ja ked mam nejaký problem a neviem ako nato tak volam dr. 🙂 a to mam už druhe dieta 😝

lastovicka01
autor
25. jan 2013

ahojte, dakujem. no dnes bol treti den a po zeleninovom obede som nedala hned mliecko len asi po hodinke a uz sme negrckali.dakujem 🙂 ak by sa to opakovalo tak radsej zajdem za dr 🙂

majuskaaa16
25. jan 2013

@lastovicka01 Ahoj, ako keby som videla mna a mojho maleho. tiez ma 6,5 mesiaca a obcas mi grcka. tak asi za velku lyzicku, mozno menej, ale inak je v poriadku, tak dufam ze to nie je nic vazne, nerobi to vzdy. podla mna to je skor z toho, ze on je dost aktivny a ked sa napapa nevie byt v klude, stale sa snazi nieco robit a potom mu to v tom brusku akosi nevydrzi. nepoznam nikoho kto je tak stary ako moj maly tak to vyuzijem a spytam sa ta co vie ten tvoj ? 🙂 🙂

lastovicka01
autor
25. jan 2013

my sme tiez hyperaktivny,zatial nam ide posuvanie ked sme na brusku len dozadu, a obcas sa nam podari prevratit z bruska na chrbatik.ale uplne najradsje skaceme a to tak ze ho drzim pod ruckami a on skace a hybe nozkami ako taka zabka. gagoceme , ked mame naladu 🙂 a vy ako , ake mate pokroky ? ako sa vola syncek ? a kolko vazite ? 🙂