Výkyvy teploty u 9 mesačnej dcéry

mirik123
8. dec 2020

Ahojte prosím o radu. Malá ma niečo cez 9mesiacov a posledné tri dni jej hrozne skáče teplota. Chvíľu má 38,6 potom 37,6 sem tam 36,9 a stále to takto skáče aj keď ju chytim uplne horí a potom zas v pohode. Neviete čím to môže byť? Stále len plače a je jedovatá asi aj ztej horúčky. Dala som aj zábal na zrazenie teploty lebo vnoci zas mala 38,7 tak to o stupeň zrazilo ale potom zas išlo hore.
Už neviem čo robiť. Aj panadol som skúšala ale zabral vždy len na chvíľu. Zúbok nemá ešte stále ani jeden, môže rast zubov toto spôsobiť? Posledné dva týždne ani nechce nič papať sem tam má hnačky a má aj vyhádzané líčka posledný týždeň. Doteraz sme stým nemali problémy. Ďakujem za každú radu

katarina9593
8. dec 2020

@mirik123 ahoj moja dcéra tak minulý týždeň začala v stredu teplotovať 39,2... prikladala som to zúbkom.. hovorím Okey idú jej vrchné viac naraz ale teploty trvali 3 dní ..tak som volala dr boli sme tam mala zvýšené crp ale v sobotu na 4den sa mi celá vysypala...nemala nič nové v strave tak som volala na pohotovosť či to môže byť 6 choroba a tak aj bolo ...možno ti to pomôže 😉držím palce nech ste čo najskôr Okey 👌☺️