Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

6 týždňová dcérka občas nedýcha. Čo s tým?

lusia222
8. dec 2012

Ahoj,stava sa aj vam ze ked vam dietatko dlho place alebo mu zabehne slinka nemoze sa nadychnut?? co s tym? mam 6-tyzdnovu dcerku a stava sa jej to dost casto,az ma to desi.. vopred dakujem za kazdu pomoc.

mirkamurko
8. dec 2012

Mne doktorka radila jej slabo fúknuť na koreň nošteka medzi očká,ale to sa vždy ako keby zľakla a plakala hádam ešte vyše.

lea641981
8. dec 2012

jedine ano fuknut do tvaricky ale tak asi no ze drzat jemne babatko za hrudnicek alebo ladkat po vlaskoch aby citilo ze sme s nim no hm 🙂 moja dcerka neplace ale ukludni sa prave ,fuknem a prihovaram sa jej,u nas to funguje 🙂

barca127
8. dec 2012

Ahoj tak mi mame uz rok a pol a stava sa nam to velmi casto nam to zacalo okolo pol roka u takych malych babatok ako mas ty to je bezne staci mu fuknut do tvarickz pripadne dat po yadocku...to my sa zachadzame az tak ze niekedy mam pocit ze straca vedomie a parkrat sa nam stalo ze som myslela ye sa uy nenadychne

lubkasofia
8. dec 2012

ahoj,to poznám, moja malinká má 15 mesiacov a máva to doteraz,jednoducho sa zabudne nadýchnuť, aj nám doktorka radila fúknuť do nošteka,ale to vobec nezaberá tak musím spraviť niečo aby sa zlakala a vtedy sa nadychne, väčšinou jej viem capnuť po prdelke (nie silno samozrejme 🙂 )

Tu začni písať odpoveď...

Odošli