7 mesačná dcérka má hlienový kašeľ. Ako urýchlim liečbu?

rusinka22
30. máj 2014

Davame jej aj lieky anibiotika,probiotika,calciovy sirup,a aj somucol a nasivin kv.cim jej mozem este pomoct ulahcit kasel dake babske rady mi date prosim?
🙂

sofinkam
30. máj 2014

Odporucam tymianovy sirup, u nas zabral vyborne mala mala vtedy 6 mesiacov.

katka1205
30. máj 2014

nic v zlom, ale predpokladam ze mate lieky od doktorky nie? tak treba vydrzat nech to ma aj svoj cas, nech to zacne ucinkovat...lebo toho mate dost na 7 mesacne babo.

monika837
30. máj 2014

Ahoj, lieky zaberu len treba trosku vydrzat... ak ma sopliky tak hlavne tie odsavat aby sa tam este nehromadili... ja mam tiez teraz obidve baby s hlienovym kaslom len moje su trosku starsie tak sa mozeme vyhnut aj mlieku lebo to ties dost zahlienuje... skore uzdravenie 🙂

mimik79
30. máj 2014

fuuuha to aj dost liekov ma, to jej tolko doktorka predpisala? My ked sme take nieco mali tak nam dala len taky sirupček, co vyrabali v lekarni podla predpisu a nostek cistit a za par dni bolo po tom. a tiez riadne kaslal vtedy ale to mu soplik zatekal ale vsetko chce cas, to nezaberie zo dna na den

ivetkab.
30. máj 2014

Neviem nakoľko to má tak zlé, že toľko liekov. Zdá sa mi to prehnané. Ja by som jednoznačne hlavne veľa, veľa odsávala hlieny ... nič v zlom, ale na hlieny som ešte ATB nezažila dávať. O odsávaní hlienov sa lekárka náhodou nezmienila? 😒

luy
30. máj 2014

Keď má toľko liekov tak asi ide o vážnejšie ochorenie,solmucol je na dosť vlhký kašel,probiotiká sa pri atb musia takže predpokladám,že crp robili.Nič už nedávaj ,dôveruj svojej lekárke a ak sa ti niečo nepozdáva chod na kontrolu skôr.U takých malých detí sa lieky nedávajú len tak,určite je na to dôvod,neporušuj liečbu lekára.Skoré uzdravenie.

aluxka
30. máj 2014

ked pôjde buvať pod matrac jej daj zloženú deku aby bola vo zvýšenej polohe - niečo ako polosed to by jej malo ulahčiť dýchanie ešte by mohla pomôcť bavlnená plienka namočená v studenej vode vyžmíkanú jej ju prehod cez postielku alebo pootvor ventilačku. V priebehu dna jej udržuj noštek stále čistý - na to by jej mala pomôcť obyčajná morská voda. A ešte to chce maminkinu trpezlivosť 😉 Veľa liekov neznamená, že sa malá skôr uzdraví...

barnica
30. máj 2014

My sme sa týrali liekmi viac ako 11dní a potom som sa naštvala a stavila na prírodu. Echinaceový sirup trikrát denne,žiadne mlieko a mliečne výrobky,citrusová esencia do odparovačov a natierali sme hrudníček droserin mastičkou. Čuduj sa svete do dvoch dní svätý pokoj sme mali musím poklopať.