7 mesačná po napapaní "vyšplechuje" umelé mlieko

miskaa289
16. máj 2015

Ahoj mam taky problem nasa mala 7mesacna od narodenia na UM a stale ked sa napapa jej ludovo povedane vyslechne a dost .Prezlikame sa niekedy aj 3-4krat denne a o podbradnikoch ani nehovorim kolko ich za jeden den minie ked ju niekto drzi na rukach tak aj ten je od mliecka.S odgrgnutim problem nieje to vzdy si odgrgne ale potom este viac krat jej "vysplechne" a grgne si este vela krat aj po tom ako sa napapa.Od narodenia sme mali problem ze nam vela vracavala kedze bola aj nahltana plodovej vody a hned v nemocnici jej robili vyplach (tak mi povedali sestricky).Mliecko ma Nutrilon Comfort2.Mam na to upozornit lekarku alebo to je normalne sa prejde ju to ked zacne este viac jest aj ine ako mlieko?.Prikrmujeme sa tak od 5 polovici piateho mesiaca ,bolo nam povedane ze od 4mozeme no nemala zaujem o prikrm po 2-3 lyzickach islo vsetko von.Dakujem za kazdu radu ako by sa tomu dalo zabranit aby jej tolko "nevyslechovalo" som prvorodicka takze nemam skusenosti s takym.Dakujem este raz.

miskaa289
autor
22. máj 2015

@kvetinka0099 ja mám tiež malo času na seba vždy len po večeroch alebo nociach keď niečo potrebujem so sebou urobiť aspoň obočie a nechty upraviť vlasy umyt nech som ako človek.No s kočíkom mala problém keď bola menšia teraz ked už sedí a vidí už je dobre.

kvetinka0099
22. máj 2015

@miskaa289 ja ani vecer nemam cas furt sa budi s placom, akurat teraz tietodni pekne spi zatial, tomas dobre ze ti opsedi v kociku mne vobec nechce tam byt, len narukach chvilu choditku je a zasho len nahanam.

miskaa289
autor
22. máj 2015

Ja som ju nikdy neucila na ruky vždy bola buď v kresle alebo teraz v choditku a keď nie tam tak jej dám hračky a hráme sa spolu alebo počúvame Spievankovo,Fiha Tralala a pri tomto musíme jesť keď to nehrá ani sa nenaje.