7 mesačná zvláštne kýve ručičkami. Je to v poriadku?

dedenini
26. nov 2012

Mam 7 mesacnu dcerku... a uz asi mesiac zvlastne kive ruckami..tazko sa to popisuje..je to akoby nieco stale montovala, kyve stale zapestiami, ked sedka, ked lezi... a neviem ci to je normalne... neviem ci je dobre ist stym lekarovi, pretoze zjem v anglicku a tu mam teraz strach chdit k lekarom... neviem , mozno je to normalne, a lekarsku navstevu si to nevyzaduje vobec... viete mi porait? povedat svoj nazor? dakujem moc

jaja018
26. nov 2012

Ahoj ja mám 6 mesačnú a tiež kyve zapestiami. Mám o 10 rokov mladšiu sestru a akurát sme minulé pozerali video a ona v tom obdobi robila to isté. Takže neboj je to v poriadku. A este aj kamoska minule spomínala že jej malý to robí 🙂

aha1
26. nov 2012

Detičky sa v tomto veku veľmi radi hrajú s rúčkami a prštekami. 🙂

strihalka
26. nov 2012

Vcera jsem to videla u 13mesicni dcerky kamaradky.... Popravde mi to prislo trochu zvlastni, ale pry je to v poradku. Ano vypada to zvlastne. Ale asi se netreba bat 😔

pingu1
26. nov 2012

aj nasa srobovala. ked nieco chcela, alebo nebola spokojna, tak furt zapestiami krutila

mummy01
26. nov 2012

Je to uplne v poriadku,moja to tiez robila...bolo to sice trocha smiesne ale vyrastla z toho 😀

martina1703
26. nov 2012

nasa tiez kruti,vrti ruckami,stale nieco montuje 😀 ,este si ich niekedy zdvihne a vtedy tiez kruti zapestiami,je to v pohode 😉

ritusuk
26. nov 2012

presne ako hovori pingu,aj moje dvojky srobovali,hlavne Samko a hlavne,ked chcel nieco vysvetlit alebo nebol spokojny,tak tocil vselijak zapastiami,dokonca to robi doteraz obcas:o)neboj,je to uplne ok,inak ja tiez v uk,takze aj ked mame dobru dr.nechodime,pokial vazne nemusime,clovek nikdy nevie ci jej nieco neskrsne v hlave,je to dost smutne,lebo inak sme tu velmi spokojni...

zuzuj
26. nov 2012

ahoj aj nasa to robila, aj s nozickami...kopala s nimi furt a s ruckami tak vselijako krutila...najma ked sa nudila, ale aj pri jedle...alebo ked tak kukala len do blba, ale bo na nieco....ked mala nieco v rukach a zamerne sa s tym hrala, pripadne uz ked lozila tak nie...vsimni si , ze kedy to robí...prestala to vsak robit az ked zacala plne chodit....robila to aj pri chodzi potom....akoby sa cela trochu triasla a tak krutila rukami, az tak po 1,5 r. jej to vymizlo....
Ale na neurologicku kontrolu byv prvom roku kazde dieta malo ist podla mna, tak neviem ako je to v Anglicku a neviem ci chodite na Slovensko aj hej , ja by som sa objednala na Slovensku a v ramci navstevy doma, by som tam zasla.....aspon pre tvoj klud.🙂