8 mesačný syn má problémy s kakaním. Poradíte?

socka7
15. mar 2016

Dobry den, chcela by som sa opytat a poprosit o radu. mam 8 mesacneho synceka a ma problem s kakanim. Velmi tazko kaka az pritom place. Tekutin ma dost a co sa tyka prikrmov nedavam mu nic take co by ho mohlo zapekat. Dakujem

mamickajanka
15. mar 2016
Používateľ mamickajanka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamickajanka.

nema problemy s laktozou?

lorela
15. mar 2016

Redšie príkrmy by som volila, t. j. viac vody z uvarenej zeleniny. Čo také jedáva?
Biele živé jogurty mu môžeš pomaly dávať, neskôr trošku ovsené vločky do nich.
A, samozrejme, keď bude problém pretrvávať, k lekárke.

ruthike
15. mar 2016

Jablckove pure domace - na olovrant. Ak uz nekojis tak vyvar vo litri vody trocha ovsenych vlociek (kopcovitu polievkovu lyzicu) a do toho zarabaj um. Ale uplne najlepsie je do prikrmov pridavat trochu olivoveho oleja alebo masla - no pravidelne. Creva sa tak menej namahaju

mummy01
15. mar 2016

Staci davat probiotika,dlhodobo

marcelatje
16. mar 2016

Kamoskin maly pri kazdom kakani plakal. Castokrat mu natrhlo aj tkanivo na zadocku. Odkedy vymenila mlieko za sovoje ma po probleme. Vyskusaj mozno pomoze.

lubi40
16. mar 2016

skus do prikrmov pridat kavovu lyzicku oleja (olivovy, repkovy, slnecnicovy, ...) to by malo pomoct a navyse sa budu aj lepsie vitaminy vstrebavat.
Alebo potom skus napr. dzemy, jogurty, cokolvek, co zrieduje stolicu. Probiotika, tiez mozu pomoct.