Problém s kakaním 10 mesačnej dcéry

punkerka2510
15. dec 2021

Ahojte moja 10 mesačná dcéra má problém sa normálne vykakať Väčšinou je pomáham s teplomerom alebo keď sa vykaká tak je to strašne tvrdé a strašne pritom plače Chcela som sa spýtať či nemáte s niečím skúsenosti Čo pomáha a či by ste mi poradili Ďakujem

1angelika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anjelicek26
15. dec 2021

Tak v tomto veku to riesis upravou stravy - tvrde kakanie maju deti ked malo piju, maju neznasanlivost bielkoviny kravskeho mlieka, malo ovocia, malo zeleniny, prilis vela kase... zisti co jej toto robi... a podla toho rieste...

marcellka32
15. dec 2021

Ako prvé riešenie dulcosoft sirup, potom úprava stravy+tekutiny (čistá voda), vyradiť mrkvu, banány, ryžu, keksy, sladkosti, čipsy... zaradiť fenyklovy čaj, slivkový kompót, špenát, cuketa, pridať do jedla lyžičku olivového oleja, Biely jogurt+probiotiká, polievky s vločkami, večer cvičenie nohami pritlačíme kolená k brade, teplý kúpeľ, masáž brucha v smere hodinových ručičiek, pohyb cez deň

maximilie
15. dec 2021

@punkerka2510 skus zeleninové polievky s vločkami, ja si myslím, že moja vďaka tomu má pravidelnú stolicu od začiatku. Akákoľvek zelenina, do toho vysypem ovsené vločky, alebo pohankove vločky a na zaver dám vždy lyžicu masla. Naozaj aj 2x denne sa krásne vykaka. A to ovocia zje denne veeelmi malo. Všeobecne zje veľmi málo, ale každý deň spapa aspoň jeden tanier polievky.