8 mesačný syn spapal trošku horúcej polievky

bobana297
21. máj 2017

Ahojte potrebujem radu. Dnes som nechtiac dala mojmu 8 mesacnemu trosku horucej polievocky. Aj som ju skusala sa mi nezdala ale ta svina bola asi niekde v strede lyzicky este horuca. Maly sa nalakal a zacal vypluvat a plakat a ja snim do teraz ma to zere.😣 No a teraz mi nechce papat. Aj som pozerala pusinku nema nic. Rano papal mliecko o 8, potom trocha tej polievocky. Tak okolo pol 16tej som mu dala mliecko nic ine nechcel a teraz ked chodi spat o 20:00 vzdy mu dam aspon hodku papat nocnu kasu a vobec ju nechce. Teraz neeviem ci to mam tomu pripisat alebo tomu, ze mu idu predne vrchne zubky. Stale len place dnes uz neviem som hotova. 😭

beate1
21. máj 2017

Neboj sa,nič mu nebude..určite sa to aspoň 1x za život každej mame podarilo nechtiac spraviť..pokiaľ nemá žiadne pľuzgieriky,tak bude už zajtra ok..to,že nechce papať môže byť aj z tých zúbkov,čo mu idú..neboj sa,keď si nedá kašu,nič sa mu nestane..neprežívaj to tak moc 🙂

moni244
21. máj 2017

@bobana297 nemas dovod stresovat, nestalo sa nic strasne, skor sa maly zlakol tvojej reakcie ako toho, ze bola polkevka horuca. Skor sa nauc zvladat taketo situacie, nie plakat, este zacne behat, pridu prve urazy, zacni trenovat reakcie

marrie5385
21. máj 2017

Dieta vacsinou reaguje podla rodica...treba zachovat chladnu hlavu. A dnes mu daj co ti nejako zje a zajtra skus znovu...neboj...nebude sa bat natrvalo...😊

bobana297
autor
21. máj 2017

dakujem ste ma ukludnili trosku. nemala som hyster zachvat len ked som jeho drzala na rukach ako plakal aj mne potiekli slzy 😣

marrie5385
21. máj 2017

@bobana297 ja som tiez dala horuce raz...a trosku sme pockali kym sa slecna spamatala...zapili cajikom...a bolo. Resp.ak sa ti to este stane, skuste sa pohrat a rozptylit a znovu jest neskor...aby zabudol 😉

deti95060810
22. máj 2017

asi má popálenú pusinku. Zajtra by to malo byť lepšie, dávaj mu len málo teplé jedlo....