8 ročná dcérka mi "nevonia"

25. mar 2022

Dobre ráno rada by som sa poradila. Mam 8 ročnú dcéru je síce problemova povaha ale učí sa dobre. Je naozaj krásne dievčatko a ľúbim ju len problém je v tom ze mi nevonia. Nehovorím že smrdí. Umyva sa a nemá zdravotné problémy. Hlavne teda jej vlasy sú zvláštne. Hneď po umytí necítiť žiaden sampon vôňa spreja kondicionéra masky hocicoho sa vsiakne a aj keď sú umyté čerstvo a vidno to tak to necítiť. Kremuje sa ale akoby sa na nej neudržala žiadna vôňa ničoho. Snažím sa chcem ju mojkat objímať viac ale toto ma neskutočne ruší. Nie je to smrad ale nevonia mi to. Môže toto rýchle vstrebanie vôní signalizovať nejaký problém?

andrejkap123
25. mar 2022

Inac to ze clovek by mal vonat…. Naco si capat tolko chemikalii na seba? Ved ked sa normalne umyje a je cista… tak by som to neriesila. Ale ano mozno by bolo dobre zajst k doktorovi.

andrejkap123
25. mar 2022

@andrejkap123 ak to je naozaj zapach.

pribinak
25. mar 2022

Pozíciám ti môjho 11 ročného syna? Smrdí ako bzdocha
A keď príde z tréningu….no koniec
Ale stále mu vyvolávajú spolužiačky, tak asi to mladým babám príde sexy
Rak neviem

stastna17
25. mar 2022

presne v tomto veku ano zacala mala smrdiet a hlavne vlasy, je to tym ze ide do puberty, a ma 10 a kazde rano jej kazem si uz dat sprej, strasne citit pot, vlasy. Nemoze za to , to prejde ak sa hormony ustalia. Riesila som to uz s lekarkou okolo 8. roka a kazala davat salviovy caj .

luccija
25. mar 2022

Možno si na jej vôňu zvyknutá a necítis, že si umyla vlasy a pod ..zvláštne toto riešiť u 8 r dieťaťa, že ju síce mojkas, ale rusi Ta to neviem....
Za chvíľu sa začne potiť

althejka
25. mar 2022

mojmu 9rocnemu smrdia nohy , chemicka zbran , to tiez ked si predstavim tie male nozicky kedysi a teraz hento... ale tak, rastu, potia sa, umyjeme a ide sa dalej.

stvura
25. mar 2022

Ono to bude tymi hormonmi...moj 9r syn este vonia, je taky "hebucky", no moji starsi uz nie. Mala sa neskutocne poti (11r) a zacali sa jej mastnit vlasy - doteraz ani nevedela co to je. Ja sa napriklad vobec nepotim - minimalne, aj v saune ked sme boli z nej tieklo do minutky - je chuda ako lata inac, takze take bezpriciny to bolo...a pubos moj 13r ma uz spoluziakov co sa holia 🙂
Odporucam inac na tie vlasy Avon, mojej vzdy umyjem vlasy (ma po pas), dam jej rozcesavac a este upravujem konceky s vyzivnym sprejom. Velmi dobre vonaju. Raz do pol roka chodi na keratin.

pribinak
25. mar 2022

@stvura 11 ročná chodí na keratin? Či som to zle pochopila?

rebekamarcusko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
stvura
25. mar 2022

@pribinak ano, na vlasy kura

rebekamarcusko
25. mar 2022

Moj syn ma 9 a uz minimalne rok sa neskutocne poti,taky pach pod pazuchami,ze konec 😂 ja som mu v lekarni kupila deodorant eucerin,kedze tie v drogerke mozu byt pre neho este take agresnivejsie,pomaha to fakt minimalne,ale aspon trocha...

rebekamarcusko
25. mar 2022

@pribinak ono existuje aj taka len prokeratinova kura,nemusi to byt hned keratin co jej uplne vyrovna vlasy na nejake mesiace

stvura
25. mar 2022

@rebekamarcusko ano, je to kura, ma mierne zvlene vlasy, ziadne vyrovnavanie, len vyzivenie celkovo vlasov a krasne jej zhustli po nom a zacali rast...asi do 9r jej rastli mozno tak centimeter za rok, riedke mala...teraz ma normalne a dlhe po pas, chodime len strihat konceky

pribinak
25. mar 2022

@stvura fuuu, ja mam teda syna, ale mne to príde príliš skoro
V tomto veku by mala poznať šampón kondicioner niečo na rozcesavanie a hrebeň či kefu
Neviem, mam syna

Off topic, mne to príde, že ak majú deti veľmi skoro veľa kozmetiky a chodia na všelijaké uoravy, že vlastne dostávajú kdesi do podvedomia, že nie sú dokonale dobre dosť pekne a potrebuju niečo aby sa vylepšili

Ale ako píšem toto je off topic a som mama chalana

pribinak
25. mar 2022

@rebekamarcusko nevyznám sa v tom, ja mam krátke vlasy, muž a syn sú úplne vykoseni

markus1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rebekamarcusko
25. mar 2022

@pribinak no ja som mala taku kuru preto asi viem,co myslela
@stvura .... 😁

stvura
25. mar 2022

@pribinak ja mam aj dvoch synov, 13r a 9r. Ani sa necesu - takze asi tak k chlapcom (sampon samozrejme vezmu prvy do ruky co vidia, ani nepozeraju). Horko tazko som svojho 13r donutila sa aspon pod pazuchami mazat a pletovu vodu pouzivat - zacali mu pupaciky. Inac oni su svetle typy, takze maju vyhrate, ziadne zarastanie alebo nejake velke "porasty"
Ze skoro...v dcerinej triede uz dievcata maju manikuru, niektore sa uz maluju, v synovej (osmacky) maju uz zafarbene vlasy.

stvura
25. mar 2022

@markus1 no pises mi z duse, len u nas sa dcera poti aj za mojich dvoch chalanov 🙂 (starsi je po mne, ten sa skoro vobec nepoti a maly len minimalne ale po treningoch to veru citit)

pribinak
25. mar 2022

@stvura vsak ja nehovorím že si zlá mama, alebo že neviem čo. Preto som tam aj napísala že off topic, za mna je to proste skoro
Ale to je len môj názor

stvura
25. mar 2022

@pribinak jasne, ved nevies lebo mas chlapcov/a. Ja mam oboje, tak vidim ten rozdiel. Zasa beriem vsetko normalne - moje dievcatko nie je ziadna "fiflenka", je to skor sportovy typ. Na urcite veci si ale ona i ja potrpime, ale to ma zrejme kazda zena.

irusa
25. mar 2022

@pribinak pošlem jej tiež syna 15r...po hokejovom tréningu, nech si ho užije 😀

luccija
25. mar 2022

@irusa haha veď to niekedy tiež pozerám čo sa z toho dieťatka stalo mastné vlasy za 2dni, pupaky🙂)oblečená ako trhan hlavne, že moju voňavku strieka ja som bola v jej veku vďačná za Impulse a nikto si mnou neriešil kozmetiku a prípravky na akne

irusa
25. mar 2022

@luccija 😀

pribinak
25. mar 2022

@stvura ok ok

sojorez
25. mar 2022

Nastup puberty. Detom sa zmeni vona, potom sa to upravi.

markus1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
markus1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarinka289
25. mar 2022

@stvura ja som mala keratin raz a nikdy viac.Neskutocne to nici vlasy

tianna
25. mar 2022

Náš 10 ročný vyslovene smrdí 🤣 môže byť osprchovany, vlasy umyté, všetko čisté a normálne mi nos skruca už asi 2-3 roky 😬 žiaľ nastúpila predčasne puberta a teda keď už je to extrém že sa až sám cíti tak mu dáme z mužovho deodorantu, samozrejme na tričko.