8 ročná fúka ráno zelený hlien z nosa

katikaba
10. feb 2018

Ahojte.dcerka 8 rocna ma len rano,ked si fuka nos zeleny hlien,cez den vobec nekasle a nesopli a citi sa fajn.Viem,ze zeleny hlien je infekt,a rozmyslam,ci utekat k lekarke alebo este pockat,ked je bez teploty.Davam jej
rano Nasivin,Preventan akut,v triede su vsetci so zelenymi soplami,dakujem

janinah
10. feb 2018

Neutekaj,chytíte chrípku v čakárni,ak sa cíti dobre tak nerieš.

katikaba
autor
10. feb 2018

@janinah aj ked ma zeleny hlien rano?

katikaba
autor
10. feb 2018

Zasa sa bojim,ze ked bude so zelenymi hlienami o tyzden ma teplotu a antibiotika

lubinkas
10. feb 2018

@katikaba Pokial nesopli pocas dna a nesmrka, neriesila by som. AJ ked idem s detmi k dr. a pyta sa na farbu hlienu v pripade soplov, tak sa pyta na poobedny sopel. Tvrdi ze rano, po noci, ked nieco stecie a potrebujes to jednym razom vysmrkat tak nevadi ked je zeleny. ZVykne to tak byt vraj ...

bosoriak
10. feb 2018

@katikaba moje decka mavaju rozne zafarbene sople cely rok, ale chore nie su. Ak nema iny problem, tak odporucam prestat sledovat farbu vo vreckovke a nechat to tak. Ak ma byt chora, tak bude, nech ma sople aj ruzove s fialovymi slonikmi 🙂 A naopak, moze byt chora a mat hlieny len priesvitne.

danmag
10. feb 2018

Vies co pomaha stopkasel.on je na hlieny aj.neverila by son keby sme neuzivali.treba sice dlhsie uzivat.ale je dobry.je bylinkovy Nic nepokazis

katharines
10. feb 2018

Mozes este preplachovat Sterimarom s meďou - ten posobi na bakterie. 2 tyzdne -3x denne niekolko strekov do nosteka a vyfukat.

lucula73
10. feb 2018

ahoj...ja by som skusila každý večer vypláchnuť nos slanou vodou pomocou tej nosovej krhličky...je to super vec...aj dutiny prepláchne....pár dní zopakovať a uvidíte....určite teraz nie doktorovi...kopec chorých všade..

katikaba
autor
11. feb 2018

Dakujem babenky za skvele rady a peknu nedelu