Používame cookies. Viac informácií tu. OK
lubik87
20. máj 2019

@palesandra učiteľovi nič nevysvetluj povedz že si neželá aby sa s ním.o tom.rozpraval a synovi povedal že nevieš že to bude pre vás oboch nové a že to všetko musí potom porozprávať

tosomja
20. máj 2019

Kazde halo trva dva dni, aj tie "detske" povedacky. Cim viac to budes zvelicovat, tym zaujímavejšia tema to pre neho bude.

hettinka
20. máj 2019

@palesandra ospravedlnenku mu daj orazit u pediatra, alebo mu napis ty zdravotné dôvody, do 3 dni môžeš písať ty. So synom sa porozprávajte, že chcete vedieť viac o neho osobnosti, že je zo taký test a nech to v škole nehovorí. My sme boli v 1. triede s obomi deťmi. O dvere som sa ja individuálne rozprávala s učiteľkou a dohodli sme sa o ďalšom postupe. U syna sme riešili prestup na iný typ školy (APROGEN) a dovtedy v škole mal zákaz povedať, že ide na inú školu a bol na testoch. Ani nepovedal, čo sa čudujem.

Inak, návšteva psychológa je dnes už bežná vec, úplne normálna. Tak zo treba sj brat a prezentovať pred dieťaťom.

sapetka
20. máj 2019

@palesandra a preco idete ku psychologovi ked sa smiem opytat?

zltalienka
20. máj 2019

@hettinka mimo témy, ale dobre som pochopila že syn chodí do triedy pre nadané deti? Je spokojný? V ktorom ročníku je teraz?

palesandra
autor
20. máj 2019

@zltalienka nie, bezna skola..s ucitelom je to ok, vie vyjst v ustreny ale on je taky ukecany ako moj syn 🙂

alica_matejka
20. máj 2019

@palesandra jasne ucitelovi povedz nech sa on na to nepyta a nech neriesi a ak by zacal syn, tak nech ho moc nenecha to rozpytvavat, synovi nehovor nic a ked chce nech to medzi kamaratmi povie 🙂

saurian
20. máj 2019

ved synovi normalne primerane vysvetli preco tam idete, urcite "nezavadzaj" ani neklam mu. a ak nebudes vediet odpovedat, tak priznaj mu ze to nevies presne vysvetlit.... co sa tyka skoly - ucitela by som upozornila ze nie je vhodne to so ziakom riesit pred celou triedou.
moj syn bol u psychologicky 2x a viem ze sa o tom bavil aj so spoluziakmi, chodi k logo a k liecebacke, aj o tom spoluziaci vedia - neviem sice presne ako sa o tom bavia, ale napr aj on mi povie doma ktori spoluziaci chodia psychologovi a pod... takze pocitaj tak nejak s tym ze aj tak to budu vsetci vediet... 😀 😀 😀

hettinka
20. máj 2019

@zltalienka chodil po 5. triedu a prešiel na 8-ročne gymnázium. Spokojní sme boli a aj príprava výborná, na gymko sa dostal bez doučovania a bez problémov.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli