Aké kvapky na nádchu pre 2 mesačné bábätko?

gabkostanka
15. sep 2012

Mamicky, poprosim Vas o radu ohladne kvapiek na nadchu pre mojho synceka. Sopliky odsavame aj Mar plus davam predtym. Co by mu este pomohlo na nadchu. Dakujem za odpovede.

lejlla
15. sep 2012

aj lybenar ale myslim ze to je skor len tak na precistenie nosteka....

vefi89
15. sep 2012

materské mlieko mu strekni 😉

zuzana17
15. sep 2012

Lybenar, Nasivin pre novorodencov, Sterimar

elise
15. sep 2012

my sme použivali maar ale skus nejaké esencie sviečky zapáliť u nás zabral eukaliptus

vero021
15. sep 2012

U nás zabral len Nasivin pre novorodencov

gubcikova
15. sep 2012

mne mudr.teraz odporučila že je sprej nasivin soft a je pre detičky od narodenia,že je to lepšie ako kvapky a lepšie to prefúkne noštek.inak používať morskú vodu

ludka140281
15. sep 2012

nasivin pre novorodencov,ja som striekala aj materske mlieko,podla mna je to len povera,na nas vôbec neučínkovalo...nasivin odporučam,alebo aj libenar(je od narodenia

myya
15. sep 2012

tiež sa pripájam a odporúčam nasivin 0,01% nám vždy pomohol malý ho mal už ako dvojtýždnove babo

janinar
15. sep 2012

materske mliecko a libenar som aj ja davala,ale urcite treba co najcastejsie odsavat a nebojte sa ''vysavacovej'' odsavacky 🙂

ivkake
15. sep 2012

presne vysavacova odsavacka je bomba vec dietatko troska poplace ale hned je mu lepsie a este odporucam zvlhcovac vzduchu pri prvom sme to nemali ale teraz sme si to kupili a je to super vec aj pre dospelich 🙂

burina111
15. sep 2012

ja som čistila fyziologickým roztokom, prípadne morská voda a odsávať.

shashi
15. sep 2012

No ja odporucam Physiomer.je vhodny pre babatka.je to aerosolovy solny roztok.cize slana voda.je lepsitako Nasivin.vystriekat nostek a odsat odsavackou na vysavac.my uz pouzivame len to.nadcha presla do 3dni.odsavali sme stale ked mal plny nostek.je odskusany v rodine na 4detoch.
O mater.mlieku som v zivote nepocula,podla mna to je hlupost :'(

katren
15. sep 2012

Libenar a vysavacova odsavacka.....nic ine 😉