Aké skúsenosti máte s kvapkami Espumisan?

janka3165
29. feb 2012

Pekny den maminky.chcela by som sa opytat mate nejake skusenosti s kvapkami na koliku Espumisan ?Mame doma maleho vnučika 1mesiac .a trapime sa zavše s kolikou.Ak mate skusenosti a poradit ako na to rada to uvitam .Aj neajky iny recept len aby Matuško uz nemal bolenie bruška .Srdečna vdaka starka jana

lejlla
6. máj 2012

Mne maly z toho vracal...

usiko
6. máj 2012

zaberaju, ale Infacol le lacnejsi...ked teda beries do uvahy to, ze je vacsie balenie, takze vydrzi dlhsie.....subsimplex, espumisan , infacol, vsetko jedno...a fakt to funguje..my sme mali umele mlieko, a stale ked som pretriasla mlieko, aby sa rospustilo, tak penilo...ked som do toho dala jedne z tych kvapiek, tak vsetka pena zmizla, aj bublinky....takze musia zaberat......a ked boli brusko, skusila by som aj nejake probiotika, ale nie BioGaiu, lebo je zbytocne draha a nikde sa nedocitate, kolko bakterii jedna davka obsahuje...je to skor taky marketingovy tah pre mamicky...skor by som kupial kvalitne probiotika v tabletkach s vysokou potenciou a rozpucila na prasok a do mlieka, respektive do toho co pije......