Aké sú prejavy refluxu okrem vracania?

celess
27. máj 2015

Ako sa u vasich deti prejavil reflux, okrem vracania? je tu niekto taky, komu dieta nevracalo, napriek tomu malo reflux? ake su priznaky?

lavazzake
27. máj 2015

Aj kasel moze byt priznakom refluxu...vracajuci sa obsah zaludka drazdi na kasel...

jeemima
27. máj 2015

kasel alebo ckanie alebo "len" nespokojne dieta ...dieta nemusi hend vracat staci ze sa mu to tam z bruska vracia a ono to ako keby teba palila zaha....

janelle5
27. máj 2015

Moj syncek mal tichy reflux a vsimla som si to len ze po nakrmeni mal o par minut mliecko naspat v puse, stale akoby nieco prezuval. A niekedy to bolo aj po pol hodine alebo po hodine. Na gastre to potvrdili.

mamutka
27. máj 2015

nas mal skryty reflux. Papal pomalicky, dojcenie trvalo aj 50 min a onedlho sa opakovalo, kedze musel papat po malych davkach. Nezvrackal nikdy. Takze keby som sla podla rad mudrych skusenych starsich - krmit max 20 min a kazde 2 hodiny, tak si tyram dieta, ktore inak proste jest nemoze, aby sa nepozvrackal.

fopka
27. máj 2015

jemine,o tomto by som vedela roman napisat. Ckanie a potreba neustale grgat, ked sa nevygrgal, plac, dvihanie stiav,ako keby palenie zahy. Do roka a pol sme s tym bojovali

uhnakova
27. máj 2015

Nasa dcerka mala tichy reflux, po vypiti mlieka zacala za par minut priserne hikat, grgat a stonat. Prve dva mesiace to trvalo okolo hodiny az dvoch po papani, prakticky pretrpela cely cas medzi dvomi jedlami, spala len v kociku pri hojdani alebo na rukach pri hojdani. Potom som jej zacala davat antirefluxne mlieko a zlepsilo sa to, hikala len pol hodiny po jedeni, co bola pre mna nekonecna ulava najma v noci, konecne som co to pospala. Preslo ju to behom piateho mesiaca, od siesteho mesiaca papa obycajne UM.

mirkamurko
27. máj 2015

Moja malá reflux,prehýbalo ju až do luku stále sa pučila a grckala.

ellca123
28. máj 2015

dcera ma 16 a do dnes odrgrava pri sporte/bola preliecovana/
a rada spi vysoko,myslim si ze sa jej v noci vsetko zo zaludka prelieva a pali ju to ,tak prisla na to ked spi na vysokom vankusi ze nema problem v noci