Aké sú vaše skúsenosti s Rectodelt čapíkmi?

lenkabuckova
15. nov 2011

Ahoj, máte niektorá skúsenosti s týmito čapíkmi? Ďakujem

sandi31
8. máj 2018

Ahoj mamicky,malemu predpisala pediatricka prednisonum capiky,vcera sa mi to nepodarilo vybrat ale sestra ma ale jej mali to dostal v novembri este by bolo dobre. Dakujem

pupava36
15. jan 2019

@poleva už rectodelt nezozeniete ani na predpis. Už ho nikde nevyrábajú vraj je to starý názov a po novom je to prednison. Ale nejako tomu neverím.

pupava36
15. jan 2019

@fiviasebi rectodelt nezozeniete jedine prednison, pretože rectodelt je vraj starý názov a už sa vola prednison. Mne to tak povedal doktor. V Senci na krátkej ešte minulý rok bol zohnať ale už tento rok nie.

baby21
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miriamkazabka
23. jan 2019

@baby21 to je take drahé aj na predpis?a veď sa písalo,ze rectodelt sa už nevyraba,či?

poleva
23. jan 2019

@baby21
@miriamkazabka prednison cipky mate na predpis a neplati sa nic

miriamkazabka
23. jan 2019
baby21
23. jan 2019

My sme kupili v AT bez predpisu za cca 30e 6 ks. Tu som ponukla len ak niekto by chcel Rectodelt mat mozno v zalohe keby nieco. Kludne si dajte predpisat Prednison, len co ja viem su to zarabane cipky s trvanlivostou mesiac, ci tak nejak, mozno sa mylim. Nebolo to myslene nejak zle ani zarobkovo, kedze predavam za co sme kupili😉. Skor som chcela pomoct...pekny den

iwkaajarko
30. jún 2019

Baby, už ich je dostať aj u nás. Nie sú hradené poisťovňou, recept mi vypísala dr ručne , stali niečo cez 20€ .. a prívalový leták je v maďarčine.. sú tam len tieto štyri kusy.. (foto pridám neskôr , nechce ma to pustiť teraz)

iwkaajarko
30. jún 2019