Aké veľké bábätko sa vám narodilo, keď ste mali GDM v tehotenstve?
22. jan 2023
S DGM sa dcera narodila 2,520g v 40tt. Prva dcera 4,200g, ked som GDM nemala. V 1. mesiaci uz vazili rovnako a odvtedy maju rovnaku vahu v rovnakom veku.
no ked mas kompenzovanu cukrovku dieta nema byt preco velke- to je len v pripade ze cukrovka nie je liecena a nie je to len o velkosti ale o celkovom nevyzreti organov.
Moj mal 50cm a 3450g.
Zatiaľ teda potvrdená v 23tt ...momentálne 31tt a maly mal v 28+3 1260 g čiže úplne super ...nemyslím ze bude veľký...
autor
•
1. feb 2023Tak dnes sa narodil 40tt 3780g a 53cm ❤

2340 g v 39. týždni 😂. Ale malý bol IUGR, čiže tak. 😉