Ako čo najrýchlejšie prekonať nádchu?

veva111
23. sep 2014

Prosim poradte co robit aby mi nadcha co najrychlejsie presla a comam robit aby neochorel 5 mesacny syn s ktorym som stale. Vdaka za rady.

stanislavao
23. sep 2014

@veva111 nahrievat sa = soluxovat - jediny ucinny, rychli sposob zbavenia sa nadchy a sprej do noda Muconasal plus.

liz_lemon
23. sep 2014

davaj si rusku

keziah
23. sep 2014

mne pomahaju vysoke davky c vitaminu-uzivam praskovy cisty z DM, miesam so sodou bikarbona z lekarne (3-4 diely vitaminu C na jeden diel sody bikarbona), ked som prechladnuta, vypijem aj 3-4 gramy rozpusteneho C vitaminu v 5-7 davkach za den. Plus kazdy den pocas choroby jednu tabletku zinku.
Syna ochrani dojcenie, do mliecka idu protilatky choroby, ktoru prekonavas.

tenerifka
23. sep 2014

Hovori sa, ze neliecena nadcha trva 7 dni a liecena tyzden.....nijake lieky ani kvapky si nedavaj, preplachuj aj 5-krat denne nos so solnym roztokom(maju v spreji v lekarni), a na podporu imunity zvysenu davku prirodneho vitaminu C( a to nielen pri nadche)-citrony, pomarance, surovy cesnak

siska53
23. sep 2014

Ako pisu baby. Ja som si zvlhcovala nos solnymi roztokmi..a ked mas,daj si rusko.
Ja som to sice nerobila a deti nikdy odo mna neochoreli,takze ich asi ochranilo dojcenie.
Ale v tom case som ich nebozkavala na tvar a umyvala som si ruky po kazdom kontakte s vreckovkou.

kimina7
23. sep 2014

Naparuj si tvár, do vody daj aj deci soli...rob si vecer, na druhy den by ti malo byt o moc lepsie...dcerke to takto preslo za 2 dni

nutrimas
25. sep 2014

Odporucame inhalacie/naparovanie nad slanou vodou, prip. kvapnite do horucej vody par kvapiek eukalyptovej silice, ktr je dobre kvapnut aj do aromalampy na dezinfekciu vzduchu. Pozor si vsak davajte na chemicke silice/etericke oleje, ktr. drazia nervovu sustavu a sposobuju migreny. V nasej ponuke najdete pestry vyber 100% prirodnych silic/eterickych olejov. Pri vybere Vam radi poradime.
Do pozornosti by sme radi dali aj eukalytovy balzam, pre deti aj v bio kvalite, ktr. sa natiera na hrudnik, prip. mätovy olej, ktr. ulahcuje vykasliavanie.
@veva111

maca283
8. okt 2014

Treba sa naparovat Nasa rodina to robi s 31bylinami a ked je niekto nachladnuty striekame do vzduchu eukasol z justu pomaha aby sa bacile zabijali a nie prenasali a da saaj dychat www.just.sj pozrite si to tam

aadenka
28. nov 2018

Treba oddych, mne napr. staci jedno popoludnie v posteli s dobrym filmom, ci knihou, cajom a len chvilou kludu pre seba 😉