Ako dlho možno dávať 2-mesačnej dithiaden?

ardnaxela1989
7. jún 2019

mam 2 mesacnu dcerku ktorej davam kazde rano a vecer stvrtku tabletky dithiaden uz to uziva tyzden ako dlho to moze uzivat bojim sa aby nemala dake nasledky pri dlhodobom uzivanim a pre tie matky co ma budu osocovat ze takemu malemu dietatku davam take lieky moje dieta ma zavazne zdravotne problemy preto jej predpisali dithiaden

beky1813
7. jún 2019

A co na to lekár? Preco to nekonzultujes s nim?

ardnaxela1989
autor
7. jún 2019

@beky1813 pondelok jej urcite zavolam myslim doktorke ale dnes pobede mi vravela kamaratka ze by som jej nemala dlho davat take lieky preto sa pytam tu

beky1813
7. jún 2019

@ardnaxela1989 a preco nemas instrukcie od doktora, ze ako dlho ti ma užívať? A jie davat na rady kamošky a na internete hladat

ivett1
7. jún 2019

Dr. predpisala, asi mala dovod... ukoncit liecbu moze len ona ... tento liek je na lek.predpis... takze ... Sleduj dieta, ci spi, ci ma nejake priznaky ... pozri si pribalovy letak...

ardnaxela1989
autor
7. jún 2019

@beky1813 no doktorka mi ich predpisal lebo to brala aj v nemocnici a nepovedal do kedy mam brat

marion09
7. jún 2019

Ale keď nenapíšeš na akú diagnózu ho dr.predpisala tak my nemôžeme vediet

ardnaxela1989
autor
7. jún 2019

@marion09 nechcem tu riesit diagnozu mojej dcery zavolam pondeloklekarke to bude najlepsie dakujem vam

dudos
8. jún 2019

@ardnaxela1989 ahoj,syn užíval dithiaden keď mal dva roky 3 x denne 1/4 tabletky. Tiež mu ich nasadili v nemocnici, doma postupne doberal ešte 7 dní s tým že po troch dňoch sme znižovali dávky z troch na dve denne a tak postupne tie ďalšie dni.