Ako dlho môžu trvať teploty po očkovaní v 5. rokoch?

tretiedieta
1. dec 2020

Ako dlho mali vaše deti teploty po očkovani?
Synčeka včera očkovali do nožičky a stále má teploty,miesto v pichu červene,bolestivé.

att123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tretiedieta
autor
1. dec 2020

@att123 môj mal zimnicu,horúčky,dufam,ze mu to prejde,teraz uz aj lutujem,že som ho dala očkovat,ale je to povinne. Nožička ho bolí, nedovolí mi ani dotknút sa. ☹

martinuska
1. dec 2020

Tak moju 5 rocnu ockovala do predlaktia a teploty ani reakciu teda nemala ziadnu. Trocha cervene inak nic.

att123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amelia000
1. dec 2020

@tretiedieta inak aby si vedela, nemusis davat ockovat ked nechces. Aj ked je to "povinne".

adula12
1. dec 2020

@tretiedieta v piatich rokoch sa ockuje do ruky, nie do nohy. divne.

adula12
1. dec 2020

@tretiedieta a inak sa ti divim, ze v case chripkoveho obdobia a covidu si dala svoje dieta zaockovat. moja mala v auguste 5rokov a nik sa nevolal na ockovanie a sama sa tam ani nahodou nehrniem.

amelia000
1. dec 2020

@adula12 a nieje to preockovanie mmr?

adula12
1. dec 2020

@amelia000 asi ano.

ludinka
1. dec 2020

@amelia000 ako to vysvetliť pediatricke že nechcem očkovať? Tiež mám 5 ročného syna a nechcem preockovavat už. Zatiaľ som vybavila odklad do 6 rokov, ale neviem čo poviem potom

amelia000
1. dec 2020

@ludinka no normalne povies ze ockovat nebudes, nic jej vysvetlovat nemusis. Podpises/nepodpises jej papier o neockovani a ked ta nahlasi na ruvz tak zaplatis pokutu a hotovo.

ludinka
1. dec 2020

@amelia000 a keď ma nenahlási môže mať ona nejaký problém?

amelia000
1. dec 2020

@ludinka nie nieje povinna ta nahlasit. To robia iba jebliny :D

kikuska1010
1. dec 2020

Ja som bola ocko ako babo mam zdrav problemy na ktoru ani lieky nezaberaju absolutne nic . Po 1 ocko som to dostala .a ockovali ma aj dalej co sa divim do 10 r ockovana povinne aj nepovinne aj chripka .
Je to hrozne
Sledovana som u neurologa každy mesiac

gabulienka623
1. dec 2020

Moju keď očkovali v 5r do ruky mala reakciu - začervenanie, opuch, teploty až do 40 trvali 2-3 dni. Takúto reakciu mala prvýkrát, očkovania pred tým vždy bez problémov.

tretiedieta
autor
1. dec 2020

mojho očkovali do stehienka, vaše detičky prečo do ruky? Hádam sa ta nasa dopletena doktorka,sestrička nepomýlili.

att123
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ludinka
1. dec 2020

@amelia000 tak to je super správa, ona určite bude ku mne benevolentna