Ako dlho ste boli s deťmi v nemocnici po operácii?

miruss_013
27. máj 2012

Ahojte.zajtra ideme do kosic ideme na operáciu s malou s rúckou.ako dlho ste boli v nemocnici s detmi ked vás operovali:??aspon priblizne a o akú operáciu islo??nam idú rucku,operovat a bojim sa toho,malá zle znáśa ked je v cudzom prosterdi a neviem kolko tam budeme.

anjelicek26
27. máj 2012

@miruss_013 - na toto ti odpovie len a len lekar... mne ako dietatu operovali akutne slepak, bola aj infekcia, stravila som tam sama celucicky mesiac, tatino bol v zahranici a mama doma z mladsimi sestrami... mam na to blbe spomienky, mala som len 6 rokov 😖

traktor
27. máj 2012

nikto ti nepovie presne, kazda operacia je ina..a myslim, ze je fajn, ze tam môzes byt s malou, urcite to bude lahsie znasat, ked ta tam bude mat..zvladnete to..a je jedno , kolko dni tam budete, hlavne, ze bude mala ok, drzte sa 😉

tibinka22
27. máj 2012

To sa podľa mňa nedozvieš tu.... závisí od rozsashu operácie, ako sa malá bude zotavovať a podobne.....
No chápem ťa...aj ja by som sa nad tým zamýšľala..... ale držím palce, nech všetko dobre dopadne a v nemocke strávite, čo najmenej času 😵

gonka
28. máj 2012

konkrétne, minulý rok sme boli v nemocnici a boli sme tam presne 14 dní, ale to fakt záleží od toho o akú operáciu ide, či treba byť na JIS-ke, a podľa toho ako sa bude malá zotavovať. my sme mali urologickú operáciu.