Ako dlho trvali vašim deťom teploty pri rotavíruse?

ewcurik
26. okt 2021

Ahojte, prosím vás ako dlho vašim detickam trvali teploty pri rotaviruse?

malexandra
25. nov 2021

@ewcurik to by aj mňa zaujímalo tak mi už máme 4 deň prvá noc katastrofa 40 horúčky hnacky po paralenovom sirupe teploty klesli ale ešte stále pretrvávajú

ewcurik
autor
25. nov 2021

@malexandra myslím že 4 max 5 dni mala teploty.. ale boli sme v nemocnici

anna12399
25. nov 2021

10 dní úplný des . Mali sme ísť do nemocnice gvoli dehydratácii ale prehovorila som doktorku že jej každý deň budem nosiť moč na kontrolu a do slova som doňho liala tekutiny aj na silu. Čím viac pil tým lepšie to bolo .

evaachesa
25. nov 2021

Ach to sa hrozne číta :( vaše deti sú zaočkované? Zatiaľ som mala takéto info len od kamaratiek čo nemali očkované deti. Len ma zaujíma či vakcína aspoň nejak pomôže alebo je priebeh aj tak zlý? 🥺 Ďakujem

ewcurik
autor
25. nov 2021

@evaachesa nedala som ockovat

basska_b
25. nov 2021

2 dni len, chvalabohu. 2 dní 40tky a hnačka. Potom ako prišlo tak odišlo. Mala 8 mes., kojena, nie očkovana proti tomu a nie hospitalizovana. Kojenie to zachránilo

basska_b
25. nov 2021

@evaachesa Kamoškin syn to v auguste dostal napriek očkovaniu, možno nejaký iný kmeň to bol. Horúčky nemal, len extrémnu hnačku a mal 1.25 roka

evaachesa
25. nov 2021

@basska_b ono vraj je vysoká šanca že sa nakazí aj očkované pri tomto rotaviruse, len by malo mať ľahší priebeh...preto sa pýtam na reálne skúsenosti. Ďakujem 😊
A hlavne veľa zdravíčka všetkým deťom 😘