Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako podávať mesačnému bábätku Infanths dophilus?

majkamadu
21. júl 2012

ahojte 🙂

vie mi niekto poradiť ako mám mesačnému bábätku podať infants dophilus??? vraj nemôže byť v teple. Je dobré mu ho podávať? odporučila mi ho pediatrička na koliky

mery.maja
21. júl 2012

Ak myslis ten prasok tak normalne do mliecka,alebo trosku vodicky ci cajiku roztopit.....Ono to ze nemoze byt v teple je myslene asi jeho skladnost....ja si pamätam ze som ho mavala v chladnicke.....a je to dobre podavat dlhodobo 😉

edie63
21. júl 2012

lyzickou, do mlieka (odstriekat MM alebo UM), ja som ho tiez mala v chladnicke

tinki
21. júl 2012

on musí byť v chladničke, ale keďže sa rozrába v mlieku alebo vo vode, tak bábätko necíti ten chlad..Na koliky je dobré dať aj Sab Simplex, alebo Espumisan a vynechaj vo svojej strave, ak dojčíš, mlieko..

evickapooh
21. júl 2012

ano dophilusy su najkvalitnejsie probiotika na nasom trhu-si myslim vmiesaj -par kvapiek mlieka s praskom...a podavaj lyzickou priamoo do pusinky babatka... prasok by sa nemal davat do flase,lebo prave jednak hrozi, ze dieta nevypije celu davku alebo sa nalepi na stenu flase ... a skoda prasku

mia_m
21. júl 2012

na koliky je skor espumisan L alebo sabsimplex, to zabera najlepsie
dophilus - tak ako aj ostatne maminy radili

79marry
19. mar 2013

Aj ja dávam malej Infants, skladujeme ho v chladničke a sprvoti ho dostávala do mliečka a teraz jej ho pridávam kľudne aj do polievočky. Myslím, že na obale je to aj napísané, tuším môžeš aj do čajíku. Ide o to aby to, kam ho dáš celé vypila alebo spapala.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli