Ako prebieha psychologické vyšetrenie u 10-ročneho dievčatka?

kiki250
5. mar 2011

Ahojte, ako prebieha psychologické všetrenie u detí? Je to len také, že dá jej otázky odpovedá a pojde domov? Zdrzime sa viac ako 20 minut,? prosim ak mate niekto skusenost piste, myslim ze je to len sedenie, ze su tam otazky o skole, rodine, aktivitach, a pod..je to tak?

sisaha
5. mar 2011

@kiki250 zalezi o ake vysetrenie ide. Vysetrenie trva aj 2 hodiny a moze byt opakovane. Najprv sa s nou bude rozpravat, bude kreslit, moze dostat nejake testy. Tazko odpovedat. Urcite vsak za 20 minut neodidete. Psychologicka predsa nemoze zistit stav dietata iba z jednoduchych otazok a odpovedi.

kiki250
autor
5. mar 2011

Nebude ju nijako bolestivo vyšetrovať?

traktor
5. mar 2011

@kiki250 psychologicke vysetrenie nebolí...je to vlastne rozhovor lekara s dietatom..zalezi, s akym problemom idete..ale zväcsa je to len ten pohovor, ..o rodine, o skole, dieta zvykne kreslit, primerane svojmu veku dostane ulohy- z matematiky, slovenciny /fakt zalezi s cim tam idete/....cize, ziade injekcie, nic...

kiki250
autor
5. mar 2011

Ideme tam na odporucanie lekara lebo ma akokeby ,,fobiu" s lekarov.

sisaha
5. mar 2011

@traktor ja neviem, mne to pride ze sa dotycna zabava..., s takymito problemami by malo ist na psychologicke vysetrenie 90% deti nie?

sisaha
5. mar 2011

v jednom fore ma jej syn 2 mesiace a vobec nekakal, v dalsom ma 2,5 roka a pyta sa ci su zdrave spagety... 😠

kiki250
autor
5. mar 2011

dakujem vam za rozline odpovede, ale mám 4 deti, a nechodim sem len ja. teda na moje konto.... je vsetko ok? vysvetlene?

filipal
5. mar 2011

@kiki250 najlepsie urobis, ked si das deti do pasu, tak predides roznym podozreniam. vies, chodia sem aj rozni pubertaci, zabavat sa.... to na vysvetlenie reakcii dievcat.
psychologicke vysetrenie moze naozaj trvat rozlicne dlho. ale od 20 minut, do hodiny najcastejsie. existuju rozne druhy fobii a ked sa tvoja dcerka naozaj chorobne boji lekarov, treba to riesit. nemusite sa nicoho bat, lebo psychologicke vysetrenie prebieha v priatelskom duchu, formou rozhovoru, kreslenia a pod....

kiki250
autor
5. mar 2011

Filipal: dakujeme vidím, že si tu jediná ,,normálna".

benne
5. mar 2011

@kiki250
Tvoje povinnosti, vyhlásenia a súhlasy

56. Ak Tvoj počítač používa viac osôb (napr. doma, v práci alebo v internetovej kaviarni a pod.), si zodpovedný/á za to, aby si sa pri skončení Používania Internetovej stránky odhlásil/a, aby žiadna iná osoba nemohla Používať Internetovú stránku pod Tvojím užívateľským menom.

kiki250
autor
5. mar 2011

lenze ja om si vedomá ze si sem davaju moji ZNAMY nejake problemy, ktore ich trápia.