Ako riešite nočné odsávanie soplíkov?

viktoria12
12. feb 2012

ahojte kocky mam 3 mesacne babo a je teraz chora a mame sopliky a v noci sa jej tazko dycha tak juej musim odsavat noštek mam odsavačku na vysavač a v noci jej odsavam nostek lebo vobec nevedela dychat a dnes rano prisla suseda a zacala po mne vrieskat ze ci som normalna ze jej tu v noci hucim s vysavačom ,snazila som s ajej vysvetliť ze co sa deje ale nepocvala , poradte ako sa zachovat , predsa nemozem nechat malu nech ma plny noštek

xevulax
21. feb 2016

Ked majumoje deti sople odsavam vysavacom aj v noci- neviem si to predstavit rucnou odsavackou, nemozne im sople odsat. Navyse vysavac huci tak minutu- aj to vela hovorim. Im sa ulavi a mozu kludne spat. Sorry ale ak niekto nechape, ze je dieta chore tak nech sa odstahuje na lazy. Mne tiez nie je prijemne to, ze sused si pusta celodenne hudbu nanplne gule, ze sa tu kazdu chvilu vrta dokonca aj v nedelu a vecer o pol 10. Odkedy suseda pod nami robila zase celonocni party plu opitych jedincov, ktori crieskali a buchali a my sme spat nemohli cela rodina ani decka tolko necepujem ked dupocu- nech dupocu. Na nas tiez nikto ohlad neberie. Nevudem od susedov pytat dovolenie na odsatie sopla mojim detom... Neodsavam im 10x za noc- nie je to dobre na sliznicu nosa tak casto odsavat ale ked je potrebne odsajem bez akychkolvek vycitiek.

misel0806
21. feb 2016

Sopliky som odsavala s odsavackou na vysavac je to rychlejsie a lepsie trva to mozno minutu dve. Tak nechapem co susedom vadi asi nemaju deti ked to nevedia pochopit. V prvom rade kukam na dieta nie na suseda😀

techstage
21. feb 2016

.

techstage
21. feb 2016

@cammille daj tip na typ vysavaca 😉

lubiduch
21. feb 2016

@viktoria12 ahoj pri odsavani celkovo davam vysavac na minimum tak ho neni tak pocut....skor kvoli malemu nez kvoki susedom hodim v noci pri odsavani navyse na vysavac paplon ;) to utlmo trochu ten zvuk... 🙂
Skus to tak a inac sa na susedu vykasli...mozes bud odsavat alebo ti moze decko celu noc prerevat...sa spytaj susedy co chce viac...

moni1985
19. júl 2018

Boze kazdy tu riesi susedov ale otazka bola kolkokrat sa moze nos dietata odsavat lebo to vysusuje sliznicu.dakujem za info