Ako sa dozvedieť presný postup liečby počas hospitalizácie?

macik34
24. okt 2018

Viete mi poradit ako a kde sa dostat k informaciam ohladne podanych liekov, diagnozy ak je dieta v nemocnici? Dostala som len prepustaciu spravu. Ked by som chcela vidiet podrobny popis ohladne podanyvh infuzii , vyslefku krvnyh testov a vsetkeho? Nemame to ani v karte. Mam totiz pochybenie. Dcerke vytiekla velmi rychlo infuzia. Normalne chodila, po prvej infuzii odpadla. Bola som samozrejme nastastie pri nej. Jedna sestra tvrdi, ze to tak ma byt, druha, ze infuzia isla rychlo. Primarka haji svojich zamestnancov

majulino
24. okt 2018

@macik34 normalne podaj podnet na presetrenie. Inak my sme stale v prepustacej sprave Mali vypisanu AJ liecbu. Syn bol na infuzii cca 7x ale nikdy neodpadol

mogaa
24. okt 2018

V prepúšťacej správe by malo byť zaznamenané aj čo dostala v infúzii.

potvora1
24. okt 2018

@macik34 my sme mali v prepúšťacej správe aj krvné výsledky, aj podajú liečbu.

dzina007
24. okt 2018

My sme mali v prepustacej sprave vsetkonajnlieky aj vysledky... rychlost toku infuzie sme tam sice nemali.... ale syn mal 3 mesiace a infuzka sla cez nejaky pristroj aby bol tok spravny...

stanulienkat
24. okt 2018

Mas narok ako zastupca dietata na nahlad do zdravotnej dokumentacie. Napis ziadost,alebo chod odobne na riaditelstvo a ohanaj sa zakonom.

macik34
autor
24. okt 2018

@stanulienkat kam napisat ziadost? Adresovat ju komu? A na ake riaditelstvo?

stanulienkat
25. okt 2018

@macik34 ja by som na riaditelstvo nemocnice a aj primarovi oddelenia. Nahlad si mohla robit aj pocas hospitalizacie po dohovore s osetrujucim lekarom.