Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako sa správne používa rektálna rúrka?

mariamihalikova
26. sep 2012

🙂 Poprosím Vás o radu , ďakujem

cukor
26. sep 2012

.ked ju zavádzaš treba ju pred tým naolejovať ..napríklad olej baby aviryl a zavedieš tak aby ten otvor na kraji bol vo vnutri.

lejla77
26. sep 2012

Ja som pouzivala krem. Jemne zasunies a cakas.

ustrachana
26. sep 2012

nakremikuj ju troska a zasunies a troska s nou pohyb smerom von dnu a potom ju vytiahni
(ja som potom malemu dvihla nozicky a niekedy s nim este troska pocvivila a ulavilo sa mu)

nikuska265
26. sep 2012

my sme tiež pred tým naolejovali avirylom a potom jednoducho zasunieš.nemusíš sa báť,ide to ľahko. Ale mne bolo povedané,že to treba zasunúť trošku hlbšie,nie len koniec s otvormi,ale ešte hlbšie,až kým nepocítiš taký jemný odpor,lebo vtedy to vlastne rozhýbeš,aby sa to dostalo von.ale niekedy stačí máličko.to rýchlo prídeš na to,ako to najlepšie pomáha

milka1978
26. sep 2012

jednoznačne naolejovať aby nebola suchá a nedráždila dieťatku konečník .... keď sme ju zasunuli dnu tak som s ňou trocha potočila a vtedy vyšiel všetok prebytočný vzduch a po vytiahnutí sa drobec pokakal ... nekedy ešte s ním trebalo trocha pocvičiť ale potom to už šlo samo

dadav
26. sep 2012

My sme to tak isto robili ako @milka1978 😀

evulik82
26. sep 2012

aj my sme tak pouzivali,trosku hlbsie,pokial nezacitis,ze si pichla do stolice,ale pomalicky to treba robit,s citom.a uvidis,ako sa babu ulavi.

patricia1989
23. mar 2014

ahojte maminy ktorou stranou sa ma davat rurka do ritky kde su otvory aj na bokoch dakujem

Tu začni písať odpoveď...

Odošli