Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  nikuska265
  8. mar 2019    Čítané 95x

  Fred & Flo a tri princezné

  Ahojte, koníkové mamičky, budúce mamičky a všetci, ktorých zaujímajú nové produkty Fred & Flo 🙂 

  Dostali sa nám do rúk na testovanie produkty značky Fred & Flo. Priznám sa, že doposiaľ som túto značku nepoznala a nemala som ju vyskúšanú. Názov sa mi už dostával do uší, keďže som ho zazrela v reklame, a tak som sa veľmi otešila, že mám možnosť tieto produkty spoznať a vyskúšať. 

  A je mi cťou, že aj v mojom mene vás môžem s týmito produktami zoznámiť, ukázať aké sú, čo sa nám na nich páčilo a kde som našla aj nejaké malé mínus...

  Tak, hor sa do čítania, tu je moja #recenzia 🙂

  Na testovanie som mala 2 týždne, ešte jeden necelý týždeň som si k tomu nechala k dobru, takže pred napísaním týchto riadkov sme plne využívali produkty takmer 3 týždne. To je už celkom dlhá doba na to, aby sme zistili všetko potrebné.

  Pýtate sa prečo Fred & Flo a tri princezné? No to je jasné, mám tri dcérky, ktoré sa podieľali na testovaní. Áno áno, veď ide hlavne o potreby pre bábätká, tak čo mohli testovať 5- a 7-ročné slečny? Takmer všetko, okrem plienok 🙂

  Dostali sa nám do rúk 2 druhy vlhčených obrúskov, vatové tampóny, tyčinky na čistenie ušiek, bavlnené utierky, mydlo, vlasový a telový šampón a, samozrejme, plienky.

  Plienky

  Testovali sme plienky veľkosť 3, Fred & Flo Ultra Dry 3. V prvom rade som veľmi rada, že Elenka na plienky zareagovala výborné, nemala žiadne negatívne reakcie, žiadne vyhádzanie a podobne. 

  V druhom rade je pre mňa veľmi dôležité, aby mi plienky dcérka hlavne v noci neprecikala. Nerada ju prebaľujem v noci, lebo vždy sa preberie. Plienky vydržali a udržali dcérku celú noc v suchu. Len raz sa stalo, že ráno, po celej noci, bola precikaná. Suché zipsy sa bez problémov dajú otvárať a zatvárať aj niekoľkokrát a na držanie to vplyv nemá. Gumičky okolo nožičiek sú primerane flexibilné, neotláčali ju. Plienky pekne držali na svojom mieste, nech malá skúša všetky možné pohyby, objavuje svet...

  Navyše majú milý obrázok, potlač, po celej plienke. Pri pocikanej plienke nezapáchali.

  Jediné, čo mi trošičku vadilo, zdá sa mi, že je plienky boli tesné napriek tomu, že sú pre váhovú kategóriu 5 - 9 kg a dcérka má 7kg. V porovnaní s inými plienkami sú rozmerovo trošku menšie. Pri najbližšej kúpe zvolím radšej veľkosť 4. Inak im vážne nemám čo vytknúť.

  Vlhčené obrúsky

  Fred & Flo vlhčené obrúsky pre citlivú pokožku neparfumované

  Vlhké utierky používam denne pri prebaľovaní.  Nie sú príliš mokré, rozmer akurát, otváranie obrúskov praktické, viem ich otvárať a zatvárať jednou rukou.

  Nemám pre ne žiadne mínus.

  Fred & Flo vlhčené bavlnené obrúsky pre citlivú pokožku

  Predchádzajúcim vlhčeným obrúskom síce nemám čo vytknúť, ale tieto sú TOP!

  Sú mäkké, jemné a pevné. Sú pre mňa ideálne vlhké, ani málo, ani veľa, ale nekrčia sa v rukách. Dajú sa pekne zložiť na polovicu a utrieť ešte raz. Ak vlhčené obrúsky, tak určite tieto.

  Fred & Flo Bavlnené utierky

  Tento typ produktu som vôbec nepoznala, bola to pre mňa novinka a bola som na ne veľmi zvedavá. Poviem vám úprimne, odteraz u nás doma nebudú chýbať! Veľmi som si ich obľúbila. Sú v praktickej rolke, ako kuchynské papierové utierky, ale sú jemnejšie, mäkšie a použiteľné viackrát. Mala som ich pripravené pri jedálenskej stoličke, utieram nimi malej pusinku, potom utierku opláchnem. Stačí ju niekde prevesiť, nechať vysušiť a použiť znova. Už ich používaju aj staršie dcérky, majú ich pripravené na stole pri tanieri. Po jedle sa utrú, idú si svoju utierku opláchnuť a pripravia na ďalší krát.

  Fred & Flo vatové tyčinky

  Tie sú vhodné pre celú rodinu. Vyskúšala som ich ja, deti a aj muž. My konkrétne síce vatové tyčinky veľmi nevyužívame, ale sú v praktickej krabičke. Najmenšej nimi čistím aj noštek a ušká. Sú jemné, vata na koncoch drží, nezošmykáva sa.

  Fred & Flo vatové tampóny

  Najprv som nevedela, ako ich využiť, ale svoje miesto si nakoniec našli. Okrem toho, že sú výborné pre mamičky na odlíčenie, použili sme ich na ošetrenie drobných poranení u dcérok a aj na umytie riťky najmenšej. Vatové tampóny sú v porovnaní s bežnými väčšie, čo veľmi kvitujem. Netrčia z nich žiadne vatové chĺpky a sú na dotyk jemné.

  Fred & Flo detské harmančekové mydlo

  Priznám sa, že som mala trošku strach z tohto mydla, lebo raz sa mi už najmenšia dcérka kvôli harmančeku vyhádzala. Našťastie zbytočne. Najprv som mydlom umyla staršie deti. Jemne pení, nenásilná vôňa, pokožka ostala príjemná na dotyk. Mydlo sa vo vode zbytočne "nerozpadáva" a ani v rukách sa mi príliš nešmýkalo.

  Fred & Flo detský telový a vlasový šampón

  Toto mydlo si ma získalo. Má konzistenciu podobnú telovému mlieku. Vo vode trošku penilo, no nie príliš, len tak, aby to aj deťom bolo príjemné. Pri staršej dcérke som zistila, že ani v očkách neštípe 🙂 Ale tá vôna je úžasná. Taká príjemná, jemná, vonia tak prírodne, prirodzene. Pokožka po umytí mi prišla ako už vyživená, taká, ako po natretí telovým mliekom. Starším dcérkam sme ním aj vlásky umyli, krásne ich prevoňal a leskli sa mi. Môžem vám ho odporučiť. 

  Fred & Flo hydratačný krém

  Hydratačný krém v tomto období využívame celá rodina. Hlavne na tvár a ruky. Krém by som prijala radšej s takým zaklikávacím vrchnákom. Tento má "šroubovací", pre mňa je to trošku nepraktické pre deti. Párkrát sa mi stalo, že krém som otvorila a kým som jej natierala tváričku, tak mi do nádobky s krémom strčila ruku. A viete si predstaviť...

  Nevadí, to je len detail. Inak sa krém dobre a ľahko rozotiera a aj sa rýchlo vstrebáva. Jemná konzistencia, nie príliš riedky, ale ani hustý, asi ako telové mlieko. Rovnako ako pri ostatných produktoch, aj tu platí príjemná a jemná vôňa.

  A ešte jedno veľké plus týchto produktov - dajú sa kúpiť online 🙂 Keďže ja využívam Tesco potraviny domov, beriem to ako obrovskú výhodu 🙂

  Ďakujem za veľmi príjmné a veselé testovanie.

  Veronika s troma princeznami 🙂

  nikuska265
  14. jún 2017    Čítané 40x

  Slnečná ochrana so silou z prírody - EQUILIBRIA

  Ahojte maminky, tehuľky, čakateľky a všetci zvedavci 😉 

  Som rada, že dnes sa vám môžem prihovárať  prostredníctvom tohto článku, recenzie z testovania slnečnej kozmetiky značky Equilibria.

  Bola som naozaj prekvapená a potešená, keď mi prišla správa, že ma vybrali medzi testovateľky opaľovacích prípravkov Equilibria. Áno áno, teraz si veľa z vás povie, že testovanie sa na MK vo veľkom rozbehlo a sme radi , že sme niečo dostali. Ale mne toto testovanie naozaj veľmi pomohlo. Každý  rok miniem v drogérii a v lekárni dosť  peňazí na opaľovacie prípravky pre rodinku. 

  Staršia dcérka má veľmi citlivú a často podráždenú pokožku. Buď sa jej koža začervenia, alebo vyhádže, máva ju "drsnú ". A preto hľadám každý rok niečo vhodné, čo jej takpovediac sadne. 

  Snažím sa hľadať výrobky, ktoré obsahujú zložky z prírody, ktoré vedia, že najúčinnejšie a efektívne zložky sú práve v prírode a sú dobré znášané s pokožkou . Tieto opaľovacie krémy dcérka veľmi dobre znášala  a nevšimla som si žiadne nechcené reakcie. Opaľovacie krémy značky Equilibria obsahujú komplex zložiek prírodného pôvodu. 

  A teraz poďme k samotnému testovaniu, mojim postrehom a názorov.

  Ako prvé musím pochváliť balenia opaľovacích prípravkov, ešte aj škatuľky sú príjemné na dotyk, žiadny drsný povrch 😉 . Tuba v ktorom je krém, má veľmi praktický uzáver, na "zakliknutie" nie zatáčací. Pre mňa obrovské plus. 

  Krémy , či už detské  - vhodné pre deti od narodenia, či už pre dospelých, či 30 SPF alebo 50 SPF majú síce trošku hustejšiu konzistenciu, ale rozotierajú sa ľahko. Dobra sa vstrebávajú, nezanechávajú mastný povlak či fľaky. Majú veľmi jemnučkú a príjemnú vôňu. Pokožka ostáva vláčna. Extrakt z morskej riasy upokojuje podráždenú pokožku, spomaľuje starnutie pokožky. Bambucké maslo pôsobí hydratačne, pantenol zasa napomáha regenerácii kože.

  Bola som pokojná, keď sa deti hrali s vodou, sprchovali a člapkali vo vode, pretože opaľovacie krémy sú vodeodolné.  Krém som si skúšala aj na tvár pod make-up, a bez problémov.  Aj celý deň na slnku, samozrejme že natierame priebežne aj počas dňa, koža ostala ochránená a napriek tomu pekne opálená. 

  A mlieko po opaľovaní, to som si večer naozaj vychutnala 😚 . Úžasná konzistencia, úplne ľahko rozotierateľné, jemná vôňa.  hneď som cítila, že pokožka je hydratovaná, ostala jemná a taká "chladivá" . Paráda 👌👌👌👍

  Takže moje zhrnutie, opaľovacie krémy Equilibria sú vhodné aj na citlivú pokožku, dobre rozotierateľné, aj keď by som krém prijala troch redší, pokožka ostáva hydratovaná a vláčna. Oceňujem praktický uzáver a vodeodolnosť. Mlieko po opaľovaní je TOP. 

  Som rada, že sa mi podarilo nájsť opaľovacie prípravky, ktoré využívajú silu z prírody, ktoré sú vhodné pre našu celú rodinu. Kupujem aj budúci rok a odporúčam aj zvyšku rodiny 😉