Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako uľahčiť dieťatku vykašliavanie ?

minnie55
14. aug 2011

Náš drobec včera z ničoho nič začal mať problémy s dýchaním a neskutočne sa zahlienil. Hneď som mu dala Mucosolvan a pomaličky sa to zlepšuje. Neviete mi však poradiť nejaký "babský" recept na uľahčenie vykašliavania ? Vopred veľmi pekne ďakujem za všetky odpovede 🙂

annaopialova
14. aug 2011

urob mu cibulku z cukrom a daj cibulku cukor a tak asi tri vrstvy ono to pusti stavu a tu stavu z toho jej davaj po velkych lyzickach

usiko
14. aug 2011

My to robievame s medom,je to zdravsie,med ma aj antibioticke ucinky prirodne,kopec vitaminov...do velkeho pohara navrstvi kolieska cibule, med a tak dokola...pusti to stavu a ked sa cely med rozpusti,davaj ako sirup......skoda ze my to nemozeme,este sme malinki.......ale nasej zase zateka do hrdla sopel a zato kasle,a nevieme co s tym.....

janulkan
14. aug 2011

okrem spominanej cibule este mliecko s medom a maslom obycajnym, ani nie studene ani horuce 🙂 to mi "ordinovala" mama, ked som mala laryngitidu a zaberalo 🙂
pripadne kamoska si nejde vynachvalit pri malej Stodal

lizatko1009
14. aug 2011

usiko s tym medom by som pockala, pre take male babatko je to silny alergen.

vefi89
14. aug 2011

na klasickú plienku teplý olej (ja dávam tak teplý, aby bol max. o 2 stupne teplejší ako môj prst) a priložiť na hrudník, hrdielko na celú noc.dať na to nejaké tesné tieločko, aby mu plienka nebehala 😉 u nás pomáha len toto