Ako splodiť dievčatko

siss98
12. aug 2018

Ahojte, poradte nejaké babské recepty alebo čo vám pomohlo pri splodení dievčatka. Ďakujem pekne 🙂

deti95060810
12. aug 2018

🙂😀 takto to nefunguje resp. nie vždy sa podarí...

lubik87
12. aug 2018

@siss98 vraj keď je veľa sexu :P lebo čím viac krát muž ejakuluje tým má pomalšie spermie a tie ktoré majú v sebe dievčenský chromozóm sú pomalšie čiže majú väčšiu šancu .haha no v každom prípade nám to zaobstaralo dievčatko :P plus ešte klaendar čínsky na počatie pohlavia...možno je to celé v hlave chceli sme babu a máme ju 🙂

dadka_bb
12. aug 2018

vyvesti si z prstena na snurke, co budes mat. 😊 poradim ako na to.

siss98
autor
12. aug 2018

@deti95060810 Viem že nie ale chceme babu k chalanovi tak ma to zaujíma a za skúšku nič nedám 😀

siss98
autor
12. aug 2018

@lubik87 čiže v jeden deň aj viackrát? A čo ak sa chytí na 1x to by neejakuloval viackrát 😂

siss98
autor
12. aug 2018

@dadka_bb píšem správu 🙂

aly
12. aug 2018

aj my sme chceli a mame 3 chlapcov😀 a nedali by sme si ich za nic na svete

siss98
autor
12. aug 2018

@aly samozrejme že ani ja by som ich nedala za nič 🙂 tiež mám známu ktorá mala 2 chalanov chceli babu dali to vypočítať jonášovi a chalan sa podaril potom že ešte raz skúsia a bum 4 chalan 😀

hviezda21
12. aug 2018

Sex presne na ovulaciu alebo po - chlapec (ja mam 2). Sex pred ovulkou, dievca. Ze vraj "zenske" spermie preziju dlhsie aj ked su pomalsie. Chlapcenske idu jak sipy vraj ale pokapu do par hodin. Tak skus.... vyslo to viacerým okolo nás takto. Ale vsetko je podla mna aj tak len v rukach Božích.

romiada
12. aug 2018

@siss98 mne vyšli obe deti podľa čínskeho kalendára. A ešte môj ujo nám raz rozprával úsmevnú historku (má 3 synov): ich kamoš keď sa dozvedel, že majú tretieho syna, tak zakričal: Jéééééžiš Emilka zas si toho svojho chlapa nechcela 😀

romiada
12. aug 2018

a niekedy už mám pocit, že tá posledná veta sedí aj na dosť ľudí čo trochu poznám: že keď je žena tá čo si vie dupnúť, resp.viac presadzuje to svoje , zvyčajne si aj "presadí" sebe bližšie gény, t.j. tie ženské 😀😀 ale to len tak s humorom tieto 2 posledné vety z príspevkov

lubik87
13. aug 2018

@siss98 nie v jeden deň ale celkovo celý týždeň dva každý večer :P potom pri.malej sme mali akurát dva dni pred ovulaciou pauzu ( nebol.doma muž ) a potom sme zasa nabehli ..alebo si daj vyrátať ..mám veľa známych čo išlo podľa Jonáša a majú pohlavie ktoré chceli ale či to bola náhoda alebo nie ..už ťažké vedieť 🙂 my máme 5 ročného chalana a 8 mesačnú kočku 🙂

4ocka
13. aug 2018

@siss98 joj to tazkoooo🤣 ja mam tak ako som planovala, dievca a potom chlapca, aj kalendar pohlavi mi vysiel ten taky cinsky, vek matky mesiac otehu🤣 ked sme chceli syna tak mama ze chlapci sa robia odzadu🤣🤣🤣🤣🤣boa, robota marna, lebo som neptehotnela.. tak sme sa vykaslali na to a o mesiac tehu a chlap na svete. A dobre ze som az o mesiac neskor. Syna som chcela mat vo februari lebo mm je 16.2 a k jeho narodeninam, a tym ze som o mesiac neskor, termin mi vysiel 14.2🤣 no priroda si spravi ako chce a rodila som o 2 tyzdne skor👌🏻31.1 a to 1.2 mam meniny, a cuduj sa svete novy zakon potom bol ze deti narodene. Od 1.2 trebalo kade tade hlasit a nas to obislo 🙂 ci chlap ci dievcatko kazde pohlavie je skvele❤️ Mat tretie babo ani nechcem vediet co to bude, tesila by som sa z oboch verzii

darja12
13. aug 2018

nám sa podarilo 4 dni pred ovu..

nkem
13. aug 2018

Poziciam ti muza, ten len baby robi, uz tretiu cakam😅 hovori sa, ze pokial chcete dievcatko, je lepsie ak spermie tam cakaju na vajko este pred ovulkou, lebo "dievcenske" vydrzia dlhsie. Tolko teoria. Btw na mna nevychadzali ani tie cinske kalendare a blbosti. Tak uz len skusat a modlit sa😆😎

siss98
autor
13. aug 2018

@nkem tak môžme vymeniť lebo z jeho strany rodiny po generácie len jedno dievča vyšlo ináč samí chalani 😂😂

asia83
13. aug 2018

@lubik87 Toto môže byť pravda. Tiež po častom styku máme dcérku.

sense
13. aug 2018

@siss98 zo strany mojho muza naju vsetci len chalanov lwn moj muz je vynimka ten ma dievcata...a trochu pte mna absurdne vysvetlenie

sonazitnanova
13. aug 2018

@dadka_bb aj ja chcem vediet ako,prosim ja som sice tehu ale este neviem co to bude 🙂

luga_luga
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nana8989
13. aug 2018

sex pred ovuláciou 3 dni a je z toho dievčatko 🙂

mata90
13. aug 2018

@nana8989 nieje to celkom tak ja som tak mala a uz mám 2 chlapca

tojada
13. aug 2018

@luga_luga Ako,prosím,sa to dá vyrátať?

luga_luga
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tojada
13. aug 2018

@luga_luga Ďakujem moc, tento spôsob som niekde na internete našla.

luga_luga
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lubik87
13. aug 2018

@asia83 mne to spomenula na gynekologii doktorka že čím viac sexu tým väčšia šanca na babu 🙂 treba skúšať 🙂

tamaraaa
13. aug 2018

Cinsky lunarny kalendar vam ukaze kedy je vhodne obdobie na splodenie dievcatka a kedy chlapceka

lovasovaandrea61
13. aug 2018

@nana8989 blbost..ja som 3 dni pred a cakam chalana

dadka_bb
13. aug 2018

vestenie pohlavia pomocou prstena na nitke. da sa aj ked nie ste tehotna, aj ked uz ste. prsten "ukaze" vsetky deti ktore budete v zivote mat,aj vratane potratov. proste vase vsetky deticky/dusicky. takze ak niektora prve babatko potratila, prsten ukaze pohlavie toho prveho potrateneho. dava to logiku,lebo aj to bolo chvilu vase dietatko.ak ste nepotratili tak o to lepsie,ukaze vase terajsie dietatko a buduce. postup je jednoduchy, ale zlozito sa opisuje 😊vezmes nitku, zavesis prsten, a jednou rukou drzis prsten na nitke a druhu ruku si daj dlanou dohora. tym prstenom budes nad dlanou chodit hore dole 3x. vezmes nitku s prstenom a nad tou volnou dlanou urob pohyb hore dole 3x a zastan kusok nad dlanou. po chvilke sa ti zacne prsten hybat.ak sa bude kyvat ako kyvadlo prve dieta je chlapec.ak sa bude krutit do kruhu prve dieta je dievca.
potom daj prsten z dlane prec na chvilku a postup zopakuj, daj nad dlan a hore dole hore dole hore dole s nitkou pomaly pohyb a zastan.ak sa bude opat hybat ukaze ti pohlavie druheho dietatka, a tak to opakujes, zase das prsten prec a zase das nad dlan 3x pokyves hore dolu atd. prestane sa hybat. ten kto ma mat dve deti tak sa bude tento proces opakovat len dva krat. treti krat sa uz prsten nebude hybat.
uvediem priklad na kamaratke, pozor pocita to aj potraty.ak si mala prvy potrat ,tak az druhe kruzenie ti ukaze babatko,ale to len nahodou. kamoska potratila prveho chlapceka, teraz ma chlapceka, a bude mat dievcatko. prsten sa teda prvy krat kyval ako kyvadlo nad dlanou (prvy potrateny chlapcek), druhy krat sa prsten kyval (to znamena tento chlapcek ktoreho ma) a treti krat sa jej prsten kruzil do kruhu (takze budu mat este dievcatko). stvrty krat uz prsten zastal.

druha kamaratka, prvy krat sa jej prsten kruzil do kruhu (ma dievcatko teraz), druhy krat sa jej kyval ako kyvadlo (budu mat druheho chlapceka), treti krat jej prsten stal.takze bude mat dve deticky.

dufam chapes 😊😊😊
vela zabavy, my sme si to robili s maminou, svagrinou a x kamoskami. odpadnete ako to vychadza na 100%

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre