• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako vyliečiť zväčšenú nosnú mandľu a nádchu?

@diorka ahoj, nečítala som celú diskusiu, nemám čas, ale zaregistrovala som, že malá huhne...my sme mali od jari problém s malou, celý as chorľavá, kašeľ bez prestávky od jari!! mala soplíky a keď aj nemala, bez sprejov do nosa sme sa nepohli, dávala som jej aj bylinkové čaje, aj sme sa naparovali a pod. ale nakoniec v lete dosť ochorela, dostala až zápal stredného ucha z toho, tak som razeignovala, a na odporúčanie dr. , čo ma od jari odporúčala!!! som dala mandľu vybrať.....mala všetko zahlienené, aj ušká, dokonca aj zle počula,boli by sme jej ohrozili aj sluch................keď teraz vidím, ako malá krásne dýcha, po operácii sa zotavila hneď na druhý deň,....tak som šťastná prešťastná, že som sa konečne takto rozhodla a netrápim ju.....to je len moja skúsenosť, snáď pomôže...lebo ja som bola veľký odporca výberov nosnej mandle a nakoniec som rada.........
28. sep 2015 o 08:33  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majobea pozerala som tie kvapky, ale aloe neviem najst, vyhadzuje mi QUIXX:registered: - nosový sprej s vodou z Atlantického oceánu, to je asi ale ine?
28. sep 2015 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
28. sep 2015 o 09:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mata02102010 nas to tiez caka, nam odporucili vyber, ked mala 2,5 roka, ale museli sme cakat, ked bude mat 3, inak ju nemohli dat pod narkozu, ale odkedy mala tri, tak je nonstop chora, uz tri mesiace kasle a huhni + teraz nastupila aj do skolky a zatial sme tam boli len 4x :slight_smile: bojim sa tej narkozy, ale asi pokial neporiesime vyber, tak asi nebudeme mat pokoj. Tak som rada, ked pocujem, ze niekomu ten vyber pomohol.
28. sep 2015 o 09:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hamca Ahoj synovi vybrali nosnu mandlu ked nemal ani 2r a bol pokoj s chorobami,nadchami a miernym chrapanim.Boli sme pred mesiacom na krcnom a ze ju ma zase vacsiu ale ze kym nie je casto chori a nechrape tak je to v pohode.No ak bude treba tak by som mu ju dala znova vybrat,len uz ma 9r a bude to asi tazsie.
28. sep 2015 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@hamca aj ja som sa bála, ale aj narkoza nead očakávania, prebrala sa trochu plačlivá, potom ešte zaspala a po hodine úplne ok, a boli sme 3 deti od 5-7 rokov a všetky to zvládli.....
28. sep 2015 o 13:33  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tomasko27 nám to robili Shaverovej metódou, po tej by už nemala dorásť, tak snáď..........
28. sep 2015 o 13:33  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mata02102010 No nam to robili davno a vtedy som o tej metode nepocula,ale to je fajn ze uz mate s tym pokoj :slight_smile:
28. sep 2015 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@tomasko27 veď som si aj myslela, že to máte dávno spravené...teraz je chvalabohu táto, a je to fajn, ale tiež nie v každej nemocnici ju robia...
28. sep 2015 o 15:23  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@diorka Vincentku sme kúpili v lekárni a morskú vodu Sterimar
zatiaľ sa držíme, dúfam, že už to bude lepšie ako vlani, môj má 8 rokov tak len vydržať
28. sep 2015 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my sme vcera prisli z kramarov,nas 3 rocny syn mal naplanovany zakrok-vyber nosnej mandle a sipulky do usiek, nakolko mandla tlacila na bubienok...vcera nam povedali,ze mandla nie je a nema co tlacit ani na usk,cize sme sa zakroku vyhli...polroka sme pouzivali krhlicku do nosa - sluzi na preplachovanie nosa,pravidelne...najrpv 2x za den (prvy mesiac dva) a potom uz len 1x denne...prestal mat sople, a aj prestal v noci chrapat
10. jún o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@genkai271 a aj počuje lepšie??? o aku krhličku presne ide?? ddiky za info
12. jún o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@majobea - ano,aj uz pocuje v pohode,dokonca zacal hovorit uz aj L...a predtym nam vraveli,ze ma tekutinu v usku, aj tympanometria nam vysla zle...a teraz-teraz vysla vyborne,syn pocuje,lepsie rozprava a mandla zmensena a nie je potreba operovat...tato krhlicka,posielam link: http://ľwww.mojalekaren.sk/rhino-horn-konvicka-na-vyplach-nosu-modra/?gclid=Cj0KEQjws_m6BRCv37WbtNmJs-IBEiQAWKKt0M69nH9hcfL01-g04fi3WKV3f7yzEm4GrXX2lsGfuR4aAjqc8P8HAQ
pri krhlicke je aj presny navod,ako treba postupovat. my sme zo zaciatku (asi prvych 6-8 tyzdnov) davali 2x denne a potom uz iba raz (syn totizto po poslednom ockovani chytil sopel a vyse polroka ho liecili a bez uspechu - 8x mal na striedacku uniflox a pamycon, boli sme u plucneho,ORL, alergologa, chloridy v pote...proste vsetko mozne ... v septembri nosnu mandlu nemal, v decembri uz ano...jasne, za toho polroka sopla mu mandla narastla tak,ze az tlacila na usko.....a az po krhlicke-zmizol sopel (tie sople mal desne, zelene, huste, nemohol dychat a a nic nam nepomahalo, bola som nestastna, som pocula ako mu to chrci v dutinach a nejde von,nepomahalo nahrievanie,lieky,homeopatia,nic), prestal chrapat,zacal lepsie rozpravat, usko sa dalo do poriadku...:slight_smile:
13. jún o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@genkai271 no super preštudujem tto...no tak to očkovanie nekomentujem...viac počuvam ako škodí jak pomáha, detri maju zrazu 4O tepl. a nik nevie prečo atd...
13. jún o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok