Ako zastaviť pretrvávajúci kašeľ u dieťaťa?

ivusska881
30. mar 2020

Dobrý deň syn pred necelým týždňom dobral antibiotiká Augumentin,kvapky do nosa,Solmucol sirup trápil nás vlhký kašeľ a mal aj teplotu. Kedže je taká situácia riešili sme to s doktorkou telefonicky. Kašeľ este zostal ale už menej teraz mu dávam Stopkašeľ.Čo by ste mi odporučili,aby sme sa toho kašľa ďakujem

ovaaa
30. mar 2020

Synovi som davala majorankovy caj.- suseny s troskou medu.

queen_mary
30. mar 2020

Nam doma vzdy pomohol ambrobene

habrunkaslavena
30. mar 2020

Dcéra (4 roky) kašlala asi mesiac a pol potom jej to pomaly udrelo na pľuca a to aj brala už tretie atb, jediné čo pomohlo bol Tymianový elixir z JUST a natierať priedušky a chrbátik masťou

bibina666
31. mar 2020

Cibulovy sirup, olejovy zabal na priedusky a veeeelmi pomaha solna jaskyna. Uvolni akoby ten hlien co nejde poriadne stale von. Moja mala prvu noc po navsteve prekaslala a potom bol pokoj. Akoby nej to uvolnilo to co dlhodobo neslo von. Velmi to odporucam

dudos
31. mar 2020

@ivusska881 ahoj, nám sa osvedčila jazvečia masť. Tou som malému potierala hrudník. Kúpili sme ju v lekárni. Pomohla aj mne.

hejtermama
31. mar 2020

My máme podobný problém. Mala ma 3 roky a je chorlava od januára. Najprv laryngytida a potom sa pripojíl kasel- vo februári dala doktorka antb - prešlo to na tyzden- potom stery- moraxela- prešlo na tri dni- potom ďalšie antb zinat... A stále kašle.v noci zo spánku.. cez deň je úplne v poho. Žiaden kašeľ ani sople a v noci počujem ako sople zatekaju a kašle. Je to hrozne čudne.. tiež všetko s doktorkou riešime telefonicky.. ale mám z toho riadne strachy.. nebolo by podľa vás vhodné ísť k nej osobne a dať ju popocuvat? Alebo je to semeniste ďalšej nákazy ísť lekárovi?