Ako zistím, či je hnačka zo zúbkov?

olik2009
20. jún 2011

Náš malý má 18 mes.idú mu stoličya začalo ho prehánať ☹ max 5 krát denne,ako zistím,že je to zo zúbkou,a čo je dobré proti hnačke?-ďakujem za rady 😔

lumimi
20. jún 2011

proti hnačke skus banány alebo ryžový odvar (v 1 litri vody rozvaríš 100g ryže a potom rozmixuješ) ale opatrne nech potom nemá zápchu

koniarova
20. jún 2011

5x denne sa mi už zdá dosť. Nemyslím, že to budú zuby. Radšej by som ho ukázala lekárke. A ty ako laik to nezistíš podľa mňa nijako, že to je zo zúbokov. Len skúsený lekár.

estanis
20. jún 2011

aj cierny caj s citronom je vynikajuci na hnacku

upomienka
20. jún 2011

mrkvovo ryžová diéta. ale najlepšie ti poradí lekár

zuzikkaa
20. jún 2011

moj maly tiez "hnackoval" ked mu isli stolicky,,ale zistis to len tak ze jedol iba to co obvykle...na hnacku je dobre uvarit ryzu s mrkvou a popripade kvapky na hnacku hylak-10kvapiek 3x za den...ak sa stav nezlepsi tak lekarku 😉

kate852
21. jún 2011

aj ja suhlasim s koniarovou 5x denne je dosť 😝 . Chod za dr. a ona ti vie povedať najlebšie z čoho tá hnačka je. A proti hnačke pomaha čierny čaj a kvapky Hylak tie nam velmi pomohli. 😀

vefi89
21. jún 2011

v prvom rade ako baby píšu, aspoň crnkni lekárovi...nám pomáhajú probiotiká nutrolin-b 😉

adelaine
21. jún 2011

olik, my mame presne to iste.....tyzden hnackujeme, tak 5 az 6 riedkych stolic denne,
my sme na protihnackovej diete ( ryza, ryzovy odvar, mrkva, banan, struhane jablko, 2 dni stare pecivo, dostatok tekutin, ) a ten vyssie spominany nutrolin b sirup....vcera nam vysli horne 4 zuby, tak cakam, ze hnacky ustanu....pri dolnych 4 zuboch to tak bolo, tiez vysli skoro vsetky na jeden sup..

kat852 hylak je az od 2 rokov dietata

montinka
21. jún 2011

nam kazali davat hylak forte( v desiatich mesiacoch) a smectu, a ryzovy odvar a ryzu s mrkvou. alebo skus aj horku cokoladu