Ako zvládnuť pobyt s dieťaťom v nemocnici?

bajuss21
1. máj 2021

Ahojte maminky....v utorok som s 8 mesačnou dcérkou skončila v nemocnici s vážnym zápalom obličky.... stále riešia horúčky, dali jej vývod z močového mechúra, dvoje antibiotík a zlepšuje sa to strašne pomaly.....maminky, ako ste zvládli takéto situácie? Taký strašný strach som ešte nezažila a vidieť ju na hadičkach je nočná mora.... držím sa kvôli nej ale priznám sa, že nevládzem.... kvôli korone ani návštevy, sme len na izbe a počítame dni a čakáme na zlepšenie.... možno len potrebujem povzbudiť.... ďakujem ❤️

bloger
1. máj 2021

@bajuss21 neboj sa určite sa to zlepší naša Ema tiež bojovala o život narodila sa predčasne sestra už mala také stavy že ju doslova nenávidela že je chorá teraz je to veselé dievčatko ktoré sa teší zo života je to ťažká skúška aj tá tvoja ale neboj dobre to dopadne budem na teba myslieť aj v modlitbe posielam srdiečko drž sa

fantaghiro21
1. máj 2021

Ja som pri obidvoch mojich dievčatách ležala 3 mesiace v nemocníci.čiže akoby dokopy pol roka....
Narodili sa aj tak predčasné. Ale aj tsk pekný týždeň (33)staršia a 36tt mladšia.
Boli to dni, kedy sa zdalo, ze sa ani nedožiju hranice prežitia. Neustále výjazdy na porodnu, infúzie, lieky.... Dennodeny kolotoč.
Dcérka bola potom mesiac v inkubátore. Hadicky, lieky, infuzie, pridružena žltačka a ožarovanie...

Mladšia sa narodila klasicky "do perinky vedla mamičky".
Alr raz bola riez v nemocníci na vyse tyzden. Tráviace problémy, dehydratácia....

Treba len verit, kazdy den jste o krôčik vpredu...