Akú mastičku na začervenané genitálie?

deniska277
13. feb 2015

Prosim o radu.Dcerku som rano prebalovala a mala celu pisulku cervenu.Nedavno bola chora moze to mat z liekov co brala.Je nejaka masticka ktoru y som jej mohla dat?

sissy27
13. feb 2015

ak brala antibiotiká, tak je to viac ako pravdepodobne z toho... a canesten - voľnopredajná mastička v lekárni...

drobec2886
13. feb 2015

Ja pouzivam masticku Imazol a na druhy den uz nic nema 🙂

rachel123
13. feb 2015

zdravim my pouzivame imazol staci len trosku natriet kde ma dcerka zaparene nam ta masticka pomaha nevieme si ju vynachvalit

bonaqa2013
13. feb 2015

nám pomáha Aviril

tiumen
13. feb 2015

U nás ten blbý imazol nula bodov 😅 pomohol až Pytiol..

alobalka
13. feb 2015

Tiež by som dala jemnú vrstvu imazolu (obsahuje antimykotikum) alebo niečo klasické na zapareniny, ale tiež v slabej vrstve. T.j sudokrem, babypanthen... ale po dôkladnom umytí a osušení. A možno aj probiotiká, ak to súvisí s ATB.

darina1952
13. feb 2015

aj ja odporúčam Imazol krémpasta - voľne v lekárni, alebo Sudocrem - zinková masť

milacica22
13. feb 2015

ja sa pripájam tiež k Imazolu, je to na recept, ale nám to dosť výrazne pomáha 🙂 prajem skoré uzdravenie

miku1
13. feb 2015

Ja dávam deťom Imazol. Raz natriem a je pokoj.

oladuna
13. feb 2015

SUDOCREM SUDOCREM SUDOCREM.zarucene pomoze

katy2
13. feb 2015

Jednoznacne imazol krempasta... da sa aj na predpis aj na volno.... je to zazracna masticka 🙂 nedam na nu dopustit

henikav
13. feb 2015

Ja som mozno staromodna, dcerka bude mat za chvilku 2 roky, ani raz nemala cervenu ritulku, vzdy ju pekne poumyvam, vysusim a dam trosku puder. Musis len poskusat vsetky rady a uvidis co tvojmu dietatku najlepsie zabera

el6
13. feb 2015

myslim, ze imazol sa na genitalie nesmie, len na ritku, na genitalie sme mali saforelle, take mydlo na intimne partie...aspon tak nam to doktorka vzdy kazala...a vzdy pomohlo

star1
15. feb 2015

suhlasim s pani katy2 🙂 urcite imazol

simik79
Autor odpoveď zmazal
Zobraz