Červená "pišulka"

michaelavikinka
4. júl 2022

Ahojte možno mi tu niekto poradí dcérka dva roky je momentálne chorá berie antibiotiká megamox a dnes som si všimla že má červenú pisulku ale nie zvonka ale vnútri ten pásik neviem ako sa to volá a keď som ju znovu prebalovala tak mala trošku krv neviem či sa uskrabla lebo dosť si ju začala chytať ale nemá tam nič žiadnu ranku len veľmi červené asi ju to svrbí čo jej môžem nato dať samozrejme budem volať aj dr ale zajtra nerobí tak skúsim pohotovosť ... Mali ste niektorá stým skúsenosti ďakujem za každú odpoveď 🫣

lasona
4. júl 2022

Po antibiotikách sa zvykne urobiť mykóza. Musí ju to veľmi svrbiet, treba nejaký krém..ja používam Canesten, ale neviem či je vhodný pre také malé dievcatko

miniminka
5. júl 2022

@michaelavikinka ak mykóza tak pomôže i fungicidin

simona92101
5. júl 2022

@michaelavikinka umyt s cistou vodou a fungicidin mast,tiez pri dcerke pouzivam po antibiotikach..

venusa85
5. júl 2022

@michaelavikinka nám odporučila doktorka na tento problém Imazol plus. Pomáha jej to. Alebo vykupat v hypermangane

iveta143
5. júl 2022

posadit do vanicky s vodou a sodou bikarbonou, potom natriet mastickou vhodnou na jej vek...moja dcerka ma uz sice 8 rokov ale po prvom kupeli v sode som videla rozdiel

michaelavikinka
autor
6. júl 2022

Ďakujem žienky dostali sme masticku bactroban no zase netuším čo je to za masť lebo doktorka len mi povedala že mi predpíše a a zložila mi telefón 🤦