Aký správny krém na vyparený zadoček?

zaira301
27. apr 2013

Ahoj, prosím o radu...synček už dlhšiu dobu má vyparený zadoček a Bepanten mu nejak nezaberá ....použila som teraz od Nivey krém proti zapareninám, ale tiež to nezaberá...zdá sa mi, že sa to zhoršilo...neviem v čom robím chybu, keď vždy po veľkej potrebe mu umyjem zadoček aj s mydlom detským a aj často mením plienky, aj vnoci mením.... poradíte iný vhodnejší krém, či masť? A chcem sa spýtať, krém na zadoček nanášate v hrubšej vrstve, alebo radšej tenšiu vrstvu? Ja dávala som tenšiu vrstvu .... nechávam ho už teraz, keď je teplejšie bez plienky a vtedy sa mi zdá, že mu to tak vybledne to zaparenie ale nemôžem ho nechávať dlho bez plienky....budem rada ak mi niekto poradí...ďakujem

bosabotka
17. máj 2016

Nám nejlépe funguje Purelan, je to 100%lanolin, u většiny krémů mne odrazuje ve složení petroelatum , tak ty používám minimálně.

lilu74
2. nov 2016

ja som používala bepanthen extra do roka a potom som prešla na bepanthen care - tieto krémy sú skvelé na citlivú pokožku malých bábatiek - obsahujú okrem iného aj olivový olej, ľahko sa roztierajú a dobre hydratujú detskú pokožku.

lilu74
21. júl 2017

a bepanthen krem pouzivam doteraz ked ma velkac 🙂)vystipany zadocek, vecer natriem a do rana je ok🙂

lubka3232
20. okt 2017

aj nám pekne zaberá bepanthen, a natierali ste aj dlhšie? lebo mne sa niekedy stalo, že zabral až po pár razoch. teda používam care, prípadne extra

janap76
20. okt 2017

Domáca zinková masť

monka338
20. okt 2017

No pri jednom dieťati to bol len Bepanthem a pri druhom zase len Sudocrem. Musíš vyskúšať čo najlepšie zaberie tvojmu. Ke to velmi individualne. Pri prvom dieťati nám ešte zamerala od Hipp zinkovy krém na zadocek

santeema
20. okt 2017

@zaira301 niekedy je infekcna stolica a zapali sa zadocek napriek super hygiene. mne sa osvedcil sudokrem a ak bolo velmi zle imazol. ten zabral vzdy

monka338
20. okt 2017

....kupala (macala) som zadocek aj repikom.

katrin21
20. okt 2017

najlepsi je Pityol.. teraz je uz len novy ,ale je podobny.. a rybacia mast...
Sudocrem nula bodov, jakziv nam nepomohol.

lilu7
27. okt 2017

ja som velmi spokojna s bepanthenom care - ci uz ako prevencia, alebo aj ked je uz nejaky kozny problem, hydratuje a upokojuje pokozku, nevonia, co mi tiez vyhovuje, za mna naj.