Aký vysávač na detské soplíky?

slavkaa85
5. okt 2012

Ahojte,

neviem ci to tu niekde je spomenute, nejako som to este nenasla - mozete mi, prosim, napisat vase skusenosti a nazory, ktory vysavac je lepsi na vysavanie detskych soplikov? Sackovy alebo bezsackovy? Ak sackovy, ako casto potom mneite sacky? Nesmrdi to tam?

Dakujem 🙂

liz_lemon
5. okt 2012

@slavkaa85 sople sa predsa neodsavaju do vysavaca 🙂 to ostava v odsavacke, ktoru potom umyjes
na druhu vysavaca absolutne nezalezi, odsavacka pasuje na vsetky typy

demonique
5. okt 2012

@slavkaa85 zlatáááááááááááá 🙂 konecne viem, ze nie som sama, co si myslela, ze sopliky idu do vysavaca 🙂 no a co,sak moje prve babo, prva odsavacka, mame na to pravo, nie? 😝

ervenka
5. okt 2012

Predpokladam,ze sa pytas na typ odsavacky. My mame Arianna Baby Vac. kukni videjko ako sa dava na vysavac. Pasuje na vsetky. Sopliky zostanu v odsavacke a do samotneho vysavaca sa nedostanu. http://www.babytelevize.cz/?video=3

manittu
5. okt 2012

@slavkaa85 no podla mna sa pýta na vysavac na sopliky, vysavac vysaje hadam aj z cela 😀 😀 , odsavacka je ta pumpicka ktora odsaje z nosa ak sa nemylim...no neviem ti poradit 😒

nastasja25
5. okt 2012

no každý,ale neviem či by nemal byť len do 1400w alebo 1800w max,inak zlatééé 😉 😉

vonicka
5. okt 2012

@nastasja25 - my mame rok stary vysavac, je dost vykonny, neviem ti presne povedat aky je silny, ale sople odsavame na najnizsej vykonnosti. skus si najprv sama odsat ake ti to je ne/prijemne a uvidis. 🙂

chados
5. okt 2012

ja som nikdy malej nevytahovala sople takto,od lekarky som mala kvapky do nosa s morskou solou a to vzdy zabralo ked som jej ho davala zacala plakat a vsetko vyslo vonku.... 🙂

alami
5. okt 2012

tých soplíkov nie je toľko, aby to vsalo až do vysávača. Všetko ti zostane len v odsávačke, nemaj strach. Takže sáčkový / bezsáčkový - absolútne jedno.

dana_l
5. okt 2012

ako ti uz @ervenka napisala a dala super link, tie sopliky ostavaju v zbernej nadobke odsavacky ktorou vysavas tie sopliky. takze aky typ vysavaca mas doma je jedno, neodporuca sa len centralny vysavac (hadica sa napaja do steny a "sacik" je kdesi v garazi alebo inde v dome) pretoze je velmi vykonny a mohol by dietatu ublizit.
moj vysavac nema moznost regulovat silu takze len otvorim ten "vzduchovy ventil" co je na palici a tym zmiernim silu tahu vysavaca. este sme zatial pritom nemali ziadne problemy.

este by som poradila, pred pouzitim vysavaca najskor nastriekat do nosteka nosny sprej - my pouzivame morsku vodu - a potom povysavat. uvolni to i tie vzadu "sediace" sopliky.
so samotnou morskou vodou sme nemali dobre skusenosti ak deti mali velke nadchy. pomohli len na par minut a potom im to tieklo znova. a hlavne tie spreje by sa mali pouzivat len v obmedzenom pocte pocas dna takze vysavacka je super pomocka ktoru mozes pouzivat cely den.

svetlusska
5. okt 2012

to je jedno aky vysavac...ale najprv daj ako pise
@chados roztok z morskej soli a pojde to lepsie

chados
5. okt 2012

vola sa to MAR PLUS,obsahuje morsku vodu

slavkaa85
autor
8. okt 2012

no kocky..... 😕
Ja taky laik zaciatocnik 😅 Len som pocula, ze sa sem tam sopliky dostanu aj dalej z odsavacky... Tak reku, aby bola lahka udrzba..... :D

Dikes za postrehy, zas som mudrejsia 🙂