Alergia a škôlka

miska7754
18. jún 2023

Ahojte kočky dávate dieta do skolky ke dma alergiu na papel a ma kasel a sopliky ale to z tje alergie... Bol doma tyzdne a pol a stale to ma neprešlo to lebo to je z alergie

viestta
18. jún 2023

@miska7754 nás s alergický i soplami a kašľom chodil do škôlky aj do školy chodi. V škôlke chceli papier od alergológia, tak ho dostali

uhnakova
18. jún 2023

Pokial to ma ako bezny stabilizovany stav, tak moze ist. Pokial to ma ako akutny zapal oci, nosovych sliznic a hrdla, tak nie, treba to doma preliecit, aby mohol ako-tak fungovat.

miska7754
autor
18. jún 2023

@uhnakova nie nie jemu len tecie sopliky z nosa a kasle to je všetko nemá žiadny opuch oči nic...

sheila121
19. jún 2023

@miska7754 áno dávali sme do škôlky, aj do školy teraz. Dali sme papier od lekára lebo pani učiteľky hučali ale už pochopili.

mama93
1. okt 2023

A sopliky ma cire alebo zlte/zelene ? Presne toto riesim teraz ja, maly je alergicky okrem ineho na ambroziu,palinu, plesne. Ma kasel a sopliky- celkom huste- raz zelene potom cire, neviem podla coho sa mu to meni-aj pocas dna. A rozmyslam ci ho dat do skolky alebo nie. Tento stav moze trvat aj niekolko tyzdnov

miska7754
autor
1. okt 2023

@mama93 my len cez leto mame opuchnute oci sople a kasel a je alergicky bud na pel na seno nevien ale uz sme na alergo objednany v novembri tak mu urobia testy a uvidime