Alergia na mliečnu bielkovinu kravského mlieka

...ahojte maminky...chcela by som sa podelit o skusenosti s touto alergiou....nam tuto alergiu zistili asi ked mala dcerka asi mesiac...do toho mesiaca to bolo nieco katastrofalne....co sme sa my nachodili na pohotovost ...kazda doktorka nam tvrdila ze je to kolika ze to musim vydrzat...az napokon sme natrafili na velmi prijemnu pani doktorku,ktora nam odporucila urobit si testi na laktozu a tam sa to potvrdilo....mala mala take krce aj pol hodku po jedeni ze som ju nedokazala nicim utisit...bola som zufala,cele noci sme boli hore...A TO KAZDA DOKTORKA VRAVELA JEDZTE VELA ML.VYROBKOV....no a moja mala bublinka sa mohla chudatko s toho aj zajst od placu...trhalo to srdce ked som ju vydela tak plakat...ked som ju konecne ukludnila mohla som sa pripravit na dalsie kojenie a to bolo hrozne....
biancaadamko
31. aug 2017
@adrianela velmi pekne dakujem, dmes som bola hodinu v jednota a co som chutila tam mlieko, moc ste mi pomphlo
adrianela
4. sep 2017
@biancaadamko rado sa stalo. Bo viem ako je to hladat v obchodoch...ak kupim dalsie, tak napisem...ale je toho min.v beznom obchode a treba hladat... a moj nemoze ani vajicko a ine, tak je to horsie...ale uz sme sa naucili 😉
biancaadamko
5. sep 2017
@adrianela juj tak to cisto veganske veci, dnes sme kupili od zdrave jedlo alebo nieco take...keksiky
adrianela
5. sep 2017
@biancaadamko noo tak trochu ano.. i ked maso, salama, a ine masove veci mu chutia najviac...😀 ovocie a zelenina nehrozi, aby zjedol...