Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Alergia na plienky

katarinka48
31. jan 2013

Zdravím mamičky prosím vás poraďte mi niekto moja mala neznáša nijaké plienky každé ponosi 2 -3 dni a automaticky je cela vychadzana

lea641981
31. jan 2013

musite pouzivat latkove bambusove alebo ine ktore maju viac vrstiev 😔

lujza123
31. jan 2013

@katarinka48 moja ked bola mala presne to iste...len panpersky, museli sa stale menit a poriadne mastnu mast na prdelku...potom som objavila v DM drogerii nejake eko plienky (take zelene) a s tymi bola tiez v pohode, asi preto ze tam nebolo moc chemie vo vyplni, ale tie sa museli casto menit, tiez moc nevydrzali...cenovo rovnake ako pampers..tak som pouzivala tieto dvoje
Z masticiek sa mi ked bola starsia najviac osvedcila klasicka indulona na ruky (ale musela som dat poriadnu vrstvu) alebo mast proti zapareninam od al verde

A ked jej sli zuby to bola zaparena, vyhadzana automaticky

slady
31. jan 2013

odkedy pouzivam latkove, ale iba latkove - aj na noc aj na von, uplne sa mi moja prestala vyhadzovat.

katarinka48
autor
31. jan 2013

@lujza123 aha mojej idú tiež zuby. Ale ona nemôže mať jedny Plienky dlhšie ako 2 dni. Skúsim tie z dm .ďakujem

katarinka48
autor
31. jan 2013

@slady skúsim ci to pomôže.

lujza123
31. jan 2013

@katarinka48 tak ma este napadlo ze dcera bola zaparena aj ked som ju moc obliekla. Balenie nasiroko nehrozilo, ani kombinacia pancusky teplaky, to som jej musela dat hrubsie teplaciky bez pancuch, v lete len saticky a plienku..proste ziadne vrstvy cez zadocek
Inac byt tebou by som skusila latkovky. Teraz su super tie moderne, ziadne zehlenie, daju sa kupit aj take ze to zapnes ako klasicku jednorazovu..skus si pre zaciatok kupit 3 -4 ason prestriedat s jednorazovkami...este mate pred sebou dlhe obdobie plienok tak sa ti to oplati

A posviet si aj na kremy co pouzivat proti zapareninam...poviem ti ze ja som vyskusala skoro vsetko co sa dalo kupit , niektore maste stoja fakt nehorazne peniaze a efekt skoro ziadny...preto som bola prekvapena s klasickej indulony

slady
31. jan 2013

@katarinka48 ja som najskor pouzivala na striedacku s pamperskami ale stale sa zaparovala a myslela som ze z tych latkovych ale ked som to riskla a vysadila pmps uplne tak zazrak nad zazraky a uz mesiac mame pokoj 🙂 len treba castejsie prebalovat 🙂

katarinka48
autor
31. jan 2013

Ďakujem za rady určite vyskúšam tie látkove Plienky.

lusia222
31. jan 2013

Bud najdes znacku ktora bude pasovat alebo latkove 🙂 a na tie vyrazky je dobry Imazol krempasta. je to skor na zapareniny ale ked sa mi moja mala vyhadzala natrela som ju tym a za dva dni som nevedela ze by nejake vyrazky mala 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli