Alergia na potraviny - vyrážky

ziggina
15. sep 2016

Ahoj.Poradte, pomozte, ak ste sa s tym stretli.Chodime na kozne, mala berie Zodac, mastim ju a uz asi 9 tyzdnou sa stymito vyražkami trapime.Nic nepomaha a stale sa jej robia nove, na celom tele, raz menej raz viac.Ma to na tvaricke, krku, ruckach, prstoch , na brusku, na nohach, dokonca na chodidlach.Svrbi ju to, boli a ja som iz zufala, neviem jej pomoct.Dakujem

janka22982
23. jún 2019

@aankaa dobrý deň zmizlo mi to asi po 3 týždňoch a neprajem tie 3 týždne zažiť nikomu vyskúšala som všetko možné aj nemožné no nepomáhalo mi nič. Ako to prišlo tak aj odišlo ale teraz keď sa opakujem ostali mi biele škvrny na tých miestach kde boli vyrážky.

ssilvias
23. jún 2019

@aankaa ano zmizlo to dostali sme na to taku vodicku molusk sa to volalo a s tym sme tie bradavicky vypalovali

aankaa
27. jún 2019

@ssilvias @janka22982 ďakujem za odpoveď. Aj nám to už mizne.potierame to fenistilom

ivanaa346
18. jan 2024

@jankak055 prosím prešli malému ti alergie na potraviny. naša 6 mesačná má tiež exem a u 3 týždeň sa mi vyhadzuje k tomu ešte aj takými malinkymi krupicovitymi vyrazockami .Tiež asi reakcia na jedlo .Skúšam opäť po jednom no zo všetkého sa vyhadzuje .

jankak055
19. jan 2024

@ivanaa346 ano jasne postupom casu ano. Mal vela alergii. Teraz uz len orechy a mak mu zostali nastastie a to uz ma 9 rokov.