Angína a oslabená imunita 5,5 ročného dieťaťa

deximix
4. nov 2014

Už som v koncoch baby. moje dieťa /5,5/ máva časté angíny /časté raz za mesiac, inokedy ked vydrží 2 mesiace tak oslavujeme / Teraz naposledy CRP24, zvýšená sedimentácia, výter z mandlí čistý..... atb. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ vyskúšali sme už tolko vela preparátov,že už sa k tomu staviame tak ,že asi už nič nebudeme brať. teraz sme sa vrátili k Biocol Colostru, ten sa mi zdal že zaberá ale to bolo leto, chodili sme aj do HU k homeopatke,tiež nič. :-/ má alergiu na surový zemiak a prah....Boli sme u imunologičky, máme oslabenú imunitu a na to nám chce nasadiť Isoprinosine.Nosné mandle jej vybrali v ZV laserom či čo to bolo pred dvoma rokmi... mám nenormálny stres a nervy... o rok pojde do školy, ale ako??? takto??? už mi je dom plaču len ked sa jej zvyšuje teplota... svokra že "zase????" ako by som za to mohla, alebo možno aj môžem, neviem násť to čo by jej bolo dobré ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 . Chcem sa spýtať tie čo máte už staršie detičky a prešli ste niečim podobným, čo vám pomohlo a ako ste to prekonali alebo hocičo mi poradte...mám pocit,že zošediviem z toho... je mi ju tak luto

deximix
autor
4. nov 2014

@danula.ch ona už po 4 dnoch užívania atb mandle brutal stiahnuté že sa dr čuduje... ale samozrejme doberá všetko a je doma tým pádom 2 týždne.... mne je ju luto vybrať na tak dlho zas, lebo je už v poslednom roku v škôlke, vianočné predstavenie a pod... jej vývoj verzus choroba ☹((

deximix
autor
5. nov 2014

@kaja73 ahoj, ešte ma napadlo, lebo mi hlava len dumá, ako nahradiť mlieko a sladké... sojové by mohla piť nie???

kaja73
5. nov 2014

@deximix soja je kontroverzna-vraj obsahuje hormony estrogeny.....skor by som ju nedavala. 😖
Moj mlieko nepije vobec,neje ani pudingy....nechyba mu to.
Daku dobu som mu doma robila mandlove mlieko..a tiez pil aj ryzove z Dm ka.
Sladkosti doma neje takmer vobec-teda kupovane myslim. Obcas ma buchty,kolace--domace.
A raz za cas horku cokoladu,ci nutelu-tu z dm ka-co obsahuje takmer 50% lieskovych orechov.
Proste sa snazim nenapchavat ho prazdnymi kaloriami.
A ma vela zdravych tukov-olivovy,kokosovy,ryby tuk. To je zaklad na kazdy den.
A ob den odstavujeme -to vypije tak 3 deci na supu.
Ono sa to da,len si to treba premysliet a ist si za svojim.
Tiez mame starych rodicov..dokonca zijem so svokrou....ale da sa to....uz to pochopili.

deximix
autor
5. nov 2014

@kaja73 moja teraz len šomrala,že kedy si nebol net a chorobi... naráža na to že čítam na nete rady... ale nám už toto radila tá homeopatička, že žiadne mlieko a sladkosti ale darmo... že nak aspon z niečoho priberie... 17.3kg :-/ som jej už argumentovala že ani z tých cukríkov nám nepribrala ani deko tak načo??? radšej jej tiež pečiem bublaninu ked už inak nejde. Moja miluje pudingy.. chuda malé...

kaja73
5. nov 2014

@deximix radsej nech vazi menej ale je zdrava-prazdne kalorie len narusaju imunitu cloveka.
Moj ma 4,10 roka a ma 120 cm a vazi necelych 21 kg-je ako spajla tenky...ale neriesim.
Ma silu za troch a beha cele dni...zdrava strava je zaklad na cely zivot.
Inak mozes jej skusit spravit zdravy puding-vymixujes cele avokado-musi byt trochu makke- s celym bananom,pridas cca deci ryzoveho mlieka-tepleho-nech je to trochu teple,ak lubi teply puding,pridas carob,alebo kvalitne kakao. Vsetko uplne do hladka vymixujes.
Vyzorom je to ako ozajstny coko puding,chutovo je to uz ine,ale dobre.
Je to velmi zdarve,plen dobrych tukov a je aj dost sladke-ale len z bananu.
Moj maly to miluje-pre neho je puding toto.
Tiez palacinky mozes robit z bananu a dvoch vajicko-mixnes to a robis mini palacink, dolky...je to uplne sladucke.