Antibiotiká a stále teplota 38,5°C

14. dec 2023

V utorok sme boli u lekára crp 125 (4r)...skončili sme na usnom zápal uška ...odporučila nemocnicu ale som odmietla kvôli najmenšej dcere...do večera sa spustil aj kašeľ...dnes som bola u detského crp kleslo na 55 ..no teplota je stále 37,6/38,5 aj kašeľ zajtra ideme na ušné..je to normálne , že antibiotiká od utorka (10:00) a aj tak teplota...máme megamox dou...nechcem skončiť v nemocnici ☹️

simsalabim
14. dec 2023

Ved ich uziva len 3.den. Treba vydrzat. CRP klesa, takze to pomaly ustupuje.

pinkgirl
14. dec 2023

Áno je to normálne. Pokračuj v liečbe. Zápal ucha je nepríjemné ochorenie a zvyčajne sa aj dlhšie lieči.

deti95060810
14. dec 2023

však je štvrtok, tak ešte ani nebolo kedy ....😉
počkaj zo dva dni a uvidíš.

danielahamar
14. dec 2023

crp klesá, tak atb sa trafili podľa všetkého, takže len čakať

tykat
14. dec 2023

ATB aspon 3 dni tj. min 72h kym zaberu. Nevlacila by som decko po doktoroch lebo este nieco k tomu chyti, ale pekne doma podavala liecbu. Teplota vobec nie je vysoka, CRP klesa, kasel je normalna reakcia na zatekajuce hlieny.

dzulli1980
14. dec 2023

CRP pekne klesá ... teplota nie je vysoká ... musíš byť trpezlivejšia ... ATB zvyknú zaberať po 48-72 hodín od prvej dávky ... kašeľ je pri tejto diagnóze normálny, uvoľňujú sa hlieny, tie jednoducho musia von.

deedol
15. dec 2023

neboj, mne ked nezabrali atb, tak crp sa ani nepohlo smerom nadol. ste na dobrej ceste, uz len vydrzat 🙂