Bábätko vypilo v mlieku kúsok z obalu umelého mlieka

27. nov 2023

Ahojte, pri večernom kŕmení som si na poslednú chvíľu všimla, ako vo flaske s UM pláva maličký kúsok toho strieborného obalu, v ktorom býva umelé mlieko. Hneď som ho chcela vybrať ale syn (5 mesiacov) ho zrejme stihol vypiť lebo som ho už v tom zvyšnom mlieku nenašla. Je to problem, mám sa báť? :/

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
27. nov 2023

@jj298 áno fakt to bolo maličké, možno ako špendlíková hlavička. Najprv som myslela ze je to len nejaký odraz svetla alebo čo 😅 potom mi doplo ze to je ale ako vravím musel to stihnúť vypiť a teraz stresujem 😕

petronellla87
27. nov 2023

Tak ked to preslo cez tu mini pidi dierku, bola by som kludna🙂

autor
27. nov 2023

@petronellla87 no veď tým sa upokojujem, že také mini množstvo snáď nespraví nič 🙈

andrea_82
27. nov 2023

Neboj, vykaka.

tinka_1807
27. nov 2023

Myslím, že je to v pohode. 5 mesačné dieťa už väčšinou aj tak všetko strká do úst a tak zrejme kľudne občas zje aj nejakú tu nečistoty zo zeme, alebo vlas. Myslím si ,že ak to bola taká mikronecistota, tak to proste prejde traktom a vykaka ;)

autor
27. nov 2023

Ďakujem baby 🙂 upokojili ste ma.

nikpa
27. nov 2023

Keď začne štvornožkovať, zje ešte kadečo, obal z UM sa mi pri tom čo pojedli moje deti zdá ako zdravá delikatesa 😅

selest
27. nov 2023

Pre ukiudnenie dieta strka rucky do ust a podobne smietka poje ani nevies ako. Ja som prebalovala syna, bol malinky par mesacny a zo zadocku som mu chcela zobram malicky vlasok. Zrazu som mu zo zadku tahala moj asi 60cm dlhy vlas..