Aký je rozdiel medzi jednotkou a dvojkou umelým mliekom?

Zodpovedané
19. jan 2021

Dobrý deň,

máme 6 mesačného syna, ktorý bol od narodenia kojený. Od 3 mesiaca sme začali dávať umelé mlieko. Posledný týždeň začal však umelé mlieko odmietať.

Ešte stále máme mlieko jednotku, na dvojku sme ešte neprešli.

Môže byť problém v tom?

Aký je rozdiel v jednotke a dvojke?

Ďakujem

Dobrý deň,

je rozdiel v zložení, vzhľadom k nutričným potrebám dojčaťa.

Myslím si, že odmietanie je spôsobené niečím iným (zúbky, štrajkovanie, ochorenie). Každopádne je vhodné prejsť na 2ku, aby mal synček to, čo má mať.

Prajem pekný zvyšok dňa.
MUDr. Denisa Jaššová
Instagram: @pediatricka_denjas