Babylove mlieko a zelená stolica 2 mesačnej dcéry

zuzioli
10. mar 2012

ahojte maminy.. je možne ked som dala malej babylove mliečko tak ma strašne zelenu stolicu ale strašne zelenu taku až kaky farby... myslite že to môže byť zato že je to bio mlieko ??? alebo nemate skusenosti s tymto mliekom ??? a nezda sa vam že je málo sýte?? dakujem

kamilka22
10. mar 2012

Aj po Bebe je zelena stolica, lekarka mi hovorila, ze je to normalne, lebo obsahuje viac zeleza, tak to preto. Ak je Ti po vypiti mliecka dieta spokojne, tak urcite nie je malo syte.

lalia2
10. mar 2012

@zuzioli ahoj. je ti spokojné po vypití? ja ho mám tiež kúpené, som sa pýtala dr., či ho môžem malej dávať. a vraj áno, že ona nevidí rozdiel v tých umelých mliekach, že všetky musia byť schválené a prejsť kontrolou, keďže sú v predaji.

zuzioli
autor
10. mar 2012

@kamilka22 praveže vypije štandardnu dávku a stále hladá, všetko cmula proste vidim že je hladná...

gaby21
10. mar 2012

Vsetky umele mlieka obsahuju zelezo, preto zelena stolica 😵

kaby
10. mar 2012

@zuzioli to ze dieta akoby stale hlada, neznamena, ze je aj hladne... pre male deti je prirodzeny silny saci reflex... dolezite je, ci dietatko prospieva, cize pribera... tak zistis, ci mliecko a davka postacuje alebo nie.. 🙂

kamilka22
10. mar 2012

@zuzioli a kolko Ti vypije? Skus pridat 30 ml, alebo si ju chod dat prevazit k lekarke. A
@gaby21 nie po vsetkych UM je zelena stolica, po nutrilone je uplne zlta, takmer ako u kojeneho dietata. Aspon u mojej dcerky to tak bolo. Z Beby to mala ako spenat, no otras, este ju aj zapekala.

belusa
23. mar 2012

Ahojte chcem sa opýtať môj 7 mesačný syn má posledné 2 dni tmavo zelenú stolicu tvrdšieho kalibru 😉 neviem nikdy to nemal špenát papal pred týždňom tak mám trochu obavy, aby som niečo neprehliadla.Pijeme mliečko hami ale to pijeme už od narodenia.Viete mi poradiť?Dakujem

gabriela303
17. apr 2012

Ahoj zuzioli ja mam synceka 2-mesacneho a tiez pijeme baby love BIO a tiez mame zelenu stolicu niekedy slabo zelenu a inokedy kaky zelenu ale maly je po mliecku spokojny len to ze ma zelene hnacky a strasne zapachaju , a ked som to spomenula doktorke tak mi kazala kupit probiotika infants dolpinus ze sa to upravy no zatial nic uz to berieme 2 tyzdne a kolko vypije tvoja mala nas len 90ml kazde 3,5hodiny

vera23
17. apr 2012

Ahojte,môj malý ma skoro 3 mesiace,papali sme Nutrilon klasik a extra,stolicu mal zltu a konzistencia ako praženica a teraz sme prešli na Nutrilon HA,kvoli mojej alergii a teraz kaka od začiatku taku farbu ako špenát a volakedy aj tmavšie o niečo.Doktorka mi povedala,že ak je inak spokojný a nič ine sa mi na nom nezdá,tak je to normálne.Tak dúfam,že je to normálne.A dokonca predtým nam kakával len kazdy druhy den a teraz na tomto HA nutrilone kaká každý deň.

anjelicek26
17. apr 2012

@zuzioli - v UM je viac zeleza ako v materskom mlieku, preto ta stolica.To mlieko inak v testoch vyslo velmi dobre, nemenila by som urcite.