Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Biele pľuzgieriky u novorodenca

donamik
18. jan 2016

Ahojte.Mame doma tyzdnoveho novorodenca,ktoremu sa na kozi vutvorili biele pluzgieriky.Neviem si s tym rady.Ma ich na uskach,za uskami,krku,miestami aj na tvaricke,ruckach a hlavne na brusku.Myslela som si,ze je to alergia,ale na chrbatiku ich zatial nema.Nema niektora mamina s tymto skusenosti ako sa toho zbavit?Dakujem vopred za kazdu radu.

lubi40
18. jan 2016

Alergia na prasok? Isla by som k pediatrovi.... Keby to bolo iba na tvaricke a krku, tak by to bolo baby akne-normalna vec u babatiek, ale takto... Urcite by som isla k lekarovi, aspon pre pokoj v dusi.

surriana
18. jan 2016

Moja dcera ked bola malá mala virážky asi zo všetkeho.Nepoužívaťt detskú aviváž,žiadnu kozmetiku len z lekárne do kúpela Balneum alebo Oilatum a po kupeli natriet lipolotiom.Ak nekojiš a je UM yteba zmeniť na HA-(hipoalergenne).A pri takychto virážkach je dobré kúpiť očná voda Opthal dať na tampónik a ponatierať celé telíčko.Ak to má súvis z tým čo píšem tak jednoznačne zaberie....Ale radšej k pediatrovi lebo je dosť možné že ju to aj svrbí tak treba fenistil....

hors
18. jan 2016

Ja buda teba idem pediatricke a odtial koznej ak mas moznost neexperimentuj doma aby mu neostai jazvycky radsej urcite ries s doktorom.:0)

janickadr
18. jan 2016

@donamik Je to velmi skaredy nalez, jednoznacne to musi co najskor vidiet pediater.

donamik
autor
21. jan 2016

Urobili sme este jednu vec,kym sme sli k doktorke...ze ked toto nepomoze ideme....ale pomohlo...ak by mal niekto podobny problem nam pomohol kupel v repikovom caji a tiez som mu to aj cez den potierala repikom...tam,kde to mal najhorsie som mu to natrela aj pityolom a dnes uz po pluzgierikoch ani stopy.Neviem na co to bola reakcia...ale vynechala som mydlo detske a kupem len cisto repikovom caji.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli