Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Biele "prúžky" v stolici 23 mesačného dieťatka

sisiska
30. dec 2011

Nasa 23 mesacna dcerka mala dnes v stolici take drobne biele pasiky v stolici, ich dlzka bola tak cca 2 mm. neviete poradit, co by to mohlo byt? Uziva prasok Singulair, neviem, ci to mozu byt nestravene prave tieto lieky alebo hlien? Ale hlien by bol asi priesvitny, nie? nehybalo sa to ani nic podobne, takze parazity to asi neboli...dakujem za kazdu radu

mirka285
30. dec 2011

nejedla banan?

mmisu
30. dec 2011

@sisiska Z niecoho podobneho som pred par rokmi bola uplne vydesena... Presne to iste, take male biele "nitky" - napokon sa ukazalo, ze to ma skutocne vzdy po banane. Ale aspon som si vtedy nastudovala vsetko o parazitoch... 🙂

sisiska
autor
30. dec 2011

ale dcerka banan nejedla...zacinam mat obavy

heln
30. dec 2011

@sisiska ak sú to parazity, čo je v tomto veku bežné, tak sa treba dohodnúť s pediatrom a urobí sa výter, alebo "lepiaca páska", ak sa potvrdia, naordinuje sa liek aj hotovo, nie je to nič zložité, treba zavolať pediatrovi...

sisiska
autor
30. dec 2011

@heln ved ano, len mam obavy, ci to nemoze byt tuk v stolici alebo nieco podobne s poruchami travenia...

anjelicek26
30. dec 2011

Ak su to detske mrle, tak to treba potvrdit u pediatra, dostane liek a o 6 tyzdnov dalsiu tabletku a je po probleme, hlavne to treba preliecit. Inak ma tiez napada len banan, tuk v stolici je u dvojrocneho dietata viac ako nepravdepodobne.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli