Bio Gaia verzus Biolac Baby

anett1411
29. sep 2013

Ahojte maminky. Svojej dcerke davam od ukonceneho 3 mesiaca Biogaiu,ale stolicu ma stale tmavozelenu. Kakala raz denne. No skusila som teraz dat biolac baby drops,a mala kaka do kazdej plienky svetlu stolicu. Moze ju ten biolac prehanat? Davam jej 5 kvapiek. Dakujem

mamahanky
30. sep 2013

napises ci kojis alebo ste na umelom mlieku. pretoze umele mlieka niektore maju v sebe viac zeleza a z toho je zelena stolica...napr. beba...

maminkincecusik
30. sep 2013

Ahoj, ja dávam malému BIOPRON(len začíname 3mesiac) a až na to , že začal dávať také kanonády,že mu z plienky na chrbátik vyletí sa to kako nezmenilo. Keď doužíva ,mám už kúpenú BIOGAIU tú mi aj odporúčala pediatrička a aj v lekárni,tak uvidíme..

anett1411
autor
30. sep 2013

@mamahanky ahoj. Sme na Um,pije Nutrilon low lactose...intoleranciu laktozy nema,ale pije ho kvoli tomu,lebo mala problemy s bruskom. Ani jedno mlieko jej nerobilo dobre,az toto bezlaktozove. Ta biogaia nezabrala,ale po biolacu mi kaka svetlu stolicu do kazdej plienky. Neviem,ci aj ine deti maju tmavozelenu stolicu,ktore piju Um.

vvia
30. sep 2013

nam najviac vyhovovali lactobacilky baby, viac ako biogaia

mamahanky
2. okt 2013

moja mala po bebe zelenu stolicu a tiez som jej davala biogaiu....podla mna tiez mala intoleranciu na mlieko....od jedneho roka nepije ziadne....nechce...celkom dobre jej robil babylove z dm....